Jste zde

Checklist OFS Classic 2015 - 2016 - Série II.

OFS Classic 15-16
OFS Classic 15-16

Základní set
# 201-424

Základní set
# 201-424

Základní set Hobby
(1 of 99)
# 201-424

Základní set Hobby
(1 of 99)
# 201-424

Základní set Retail
(1 of 99)
# 201-424

Základní set Retail
(1 of 99)
# 201-424

Základní set Blue
(1 of 50)
# 201-424

Základní set Blue
(1 of 50)
# 201-424

Základní set Emerald
(1 of 25)
# 201-424

Základní set Emerald
(1 of 25)
# 201-424

Základní set Purple
(1 of 5)
# 201-424

Základní set Purple
(1 of 5)
# 201-424

201 Dočekal Martin BRN 313 Dvořáček David SPA
202 Burian Vilém BRN 314 Havel Jan Rc SPA
203 Čiliak Marek (G) BRN 315 Kalina Petr Rc SPA
204 Zohorna Radim BRN 316 Novák Martin Rc SPA
205 Hruška Jan BRN 317 Novotný Filip (G) SPA
206 Němec Vojtěch BRN 318 Piskáček Jan SPA
207 Sloboda Karol VIT 319 Kukin Fedor (G) Rc PLZ
208 Klok Lukáš VIT 320 Svoboda Tomáš PLZ
209 Balán Stanislav VIT 321 Beran Matěj PAR
210 Čerešňák Peter VIT 322 Cetkovský Jiří PAR
211 Dolejš Daniel (G) VIT 323 Kolář Jan PAR
212 Hlinka Michal VIT 324 Kopřiva Miroslav (G) PAR
213 Kovář Lukáš VIT 325 Monja Dmitrij Rc PAR
214 Vandas Michael VIT 326 Nedbal Karel Rc PAR
215 Pastor Tomáš VIT 327 Orsava Jakub PAR
216 Tomi Vojtěch VIT 328 Panna Ondřej Rc PAR
217 Buchtele Jan SPA 329 Pipek Tomáš Rc PAR
218 Černoch Jiří SPA 330 Půhoný Jiří PAR
219 Švrček Jan SPA 331 Rapáč Branislav Rc PAR
220 Klimek Lukáš SPA 332 Redenbach Tyler Rc PAR
221 Kumstát Petr SPA 333 Roupec David PAR
222 Lukáš Jan (G) SPA 334 Šimun Eduard PAR
223 Procházka Martin SPA 335 Voženílek Daniel PAR
224 Dragoun Michal SPA 336 Zdráhal Jan PAR
225 Eminger Vladimír SPA 337 Kajínek David LIB
226 Pech Lukáš SPA 338 Ordoš Jan Rc LIB
227 Přikryl Roman PLZ 339 Plutnar Michal LIB
228 Beran Matěj PLZ 340 Říha Jiří LIB
229 Hollweg Ryan PLZ 341 Schwarz Marek (G) LIB
230 Kracík Jaroslav PLZ 342 Stránský Jan LIB
231 Kubka Branislav PLZ 343 Šimek Radim LIB
232 Machovský Matěj (G) PLZ 344 Jonák Vít LIB
233 Kudroč Kristián PLZ 345 Vitásek Ondřej LIB
234 Hrňa Erik PLZ 346 Vlach Jaroslav LIB
235 Sklenička David PLZ 347 Rýgl Martin MLB
236 Sýkora Ján PLZ 348 Rys Jiří MLB
237 Maxwell Brandon (G) PAR 349 Řehoř Milan (G) MLB
238 Starý Jan PAR 350 Volf Lukáš MLB
239 Holub Jan MLB 351 Čachotský Tomáš ZLI
240 Hyka Tomáš MLB 352 Horák Oldřich ZLI
241 Lenc Radan MLB 353 Maruna Jan ZLI
242 Pabiška Lukáš MLB 354 Popelka Michal Rc ZLI
243 Stříteský Matěj MLB 355 Štumpf Daniel Rc ZLI
244 Žejdl Lukáš MLB 356 Húževka Peter OLO
245 Růžička Martin (G) MLB 357 Mikúš Tomáš Rc OLO
246 Hruška Radim MLB 358 Pekr Matěj OLO
247 Klepiš Jakub MLB 359 Rác Roman OLO
248 Řezníček Dalibor ZLI 360 Skladaný František OLO
249 Matějíček Martin ZLI 361 Urbisch Jakub (G) Rc OLO
250 Urbanec Patrik ZLI 362 Jank Bohumil MHK
251 Kubiš Pavel ZLI 363 Kacetl Ondřej (G) MHK
252 Šťastný David ZLI 364 Kopta Ondřej MHK
253 Sedláček Pavel ZLI 365 Kukumberg Roman MHK
254 Štůrala Tomáš (G) ZLI 366 Nedvídek Lukáš MHK
255 Buc Dávid OLO 367 Pilař Karel MHK
256 Holec Miroslav OLO 368 Šimánek Jiří MHK
257 Houdek Tomáš OLO 369 Čech Jakub (G) CHOM
258 Kafka Petr OLO 370 Harant Tomáš CHOM
259 Konrád Branislav (G) OLO 371 Hřebejk Štěpán CHOM
260 Zeman Adam OLO 372 Rutta Jan CHOM
261 Rašner Alex OLO 373 Strmeň Jan (G) Rc CHOM
262 Valenta Tomáš OLO 374 Valach Juraj CHOM
263 Čáp Zdeněk MHK 375 Veselý Radek Rc CHOM
264 Dietz Stanislav MHK 376 Adamský Martin TRI
265 Hronek Filip MHK 377 Cienciala David TRI
266 Köhler Bedřich MHK 378 Hossa Marcel TRI
267 Vantuch Lukáš MHK 379 Káňa Tomáš TRI
268 Troliga Tomáš MHK 380 Kanko Petr TRI
269 Jánošík Adam CHOM 381 Kopecký Tomáš Rc TRI
270 Šidlík Petr CHOM 382 Luka Vladimír Rc TRI
271 Sklenář Jakub CHOM 383 Nosek David TRI
272 Strmeň Jan (G) CHOM 384 Roth Vladimír TRI
273 Tomica Marek CHOM 385 Rufer Adam TRI
274 Pereťagin Sergej CHOM 386 Růžička Marek TRI
275 Skinner Brett CHOM 387 Slovák Tomáš TRI
276 Adámek Marian TRI 388 Stehlík Richard TRI
277 Foltýn Michael TRI 389 Svačina Vladimír TRI
278 Hrabal Josef TRI 390 Sýkora Ján TRI
279 Hrubec Šimon (G) TRI 391 Šimboch Juraj (G) Rc TRI
280 Jašek Lukáš TRI 392 Tybor Radoslav TRI
281 Plíhal Tomáš TRI 393 Žejdl Lukáš TRI
282 Martynek Rostislav LIT 394 Horák Lukáš (G) LIT
283 Frolo Tomáš LIT 395 Reichel Kristián Rc LIT
284 Hanzl Robin LIT 396 Šimeček Jaroslav Rc LIT
285 Chaloupka Petr LIT 397 Fečo David (G) Rc KVA
286 Válek Lukáš Rc LIT 398 Flek Jakub KVA
287 Jurčík Ondřej LIT 399 Gríger David Rc KVA
288 Petrásek Michael (G) Rc LIT 400 Kůs Jaroslav KVA
289 Duda Radek LIT 401 Rachůnek Ivan KVA
290 Stříbrný Josef Rc LIT 402 Redlihs Jekabs KVA
291 Habal Vladislav (G) KVA 403 Rodney Bryan Rc KVA
292 Harkabus Tomáš KVA 404 Skuhravý Václav KVA
293 Tomeček Jan KVA 405 Svoboda Jakub KVA
294 Marosz Rostislav KVA 406 Weinhold Martin Rc KVA
295 Kohout Martin KVA 407 Gregorc Blaž PAR
296 Sičák Vladimír KVA 408 Moučka Jaroslav PAR
297 Dvořák Tomáš KVA 409 Havlík Ladislav PAR
298 Tomeček Vojtěch KVA 410 Kaut Tomáš PAR
299 Vachovec Michal KVA 411 Mojžíš Tomáš LIB
300 Zadražil Matěj KVA 412 Huna Rudolf KVA
301 Dostálek Vlastimil Rc BRN 413 Kristan Robert (G) CHOM
302 Dujsík Tomáš BRN 414 Svoboda Miroslav (G) Rc TRI
303 Dvořák Filip Rc BRN 415 Roman Michal Rc TRI
304 Koreis Jakub BRN 416 Osmík Martin Rc KVA
305 Šnajnar Rostislav Rc BRN 417 Vantuch Lukáš LIT
306 Štindl Petr BRN 418 Vejmelka Karel (G) BRN
307 Špirko Rastislav BRN 419 Doležal Jiří LIT
308 Ton Petr BRN 420 Taylor Danny (G) SPA
309 Kafka Petr VIT 421 Mertl Tomáš MHK
310 Jáchym Tomáš Rc VIT 422 Hlaváč Jan SPA
311 Bartošák Patrik (G) Rc VIT 423 Bukarts Roberts Rc ZLI
312 Hovorka Marek VIT 424 Hamilton Curtis Rc SPA

OFS Classic 15-16
OFS Classic 15-16

Authentic Signature
(1 of 39)
# 71-140

Authentic Signature
(1 of 39)
# 71-140

71 Čermák Leoš BRN 106 Marušák Jiří ZLI
72 Stehlík Richard BRN 107 Horák Oldřich ZLI
73 Koreis Jakub BRN 108 Cibák Martin ZLI
74 Falter Martin (G) BRN 109 Čachotský Tomáš ZLI
75 Kuboš Petr BRN 110 Kubiš Pavel ZLI
76 Káňa Jan VIT 111 Vošvrda Tomáš (G) OLO
77 Strapáč Petr VIT 112 Skrbek Pavel OLO
78 Sturcz Roman VIT 113 Rašner Alex OLO
79 Štich David VIT 114 Konrád Branislav (G) OLO
80 Olesz Rostislav VIT 115 Jaroměřský Jan OLO
81 Eminger Vladimír SPA 116 Dej Rastislav MHK
82 Buchtele Jan SPA 117 Šimánek Jiří MHK
83 Sabolič Robert SPA 118 Courchaine Adam MHK
84 Čajkovský Michal SPA 119 Kacetl Ondřej (G) MHK
85 Přibyl Daniel SPA 120 Pilař Karel MHK
86 Kubalík Dominik PLZ 121 Kopřiva Miroslav (G) CHOM
87 Jeřábek Jakub PLZ 122 Vondrka Michal CHOM
88 Kratěna Ondřej PLZ 123 Růžička Vladimír CHOM
89 Lev Jakub PLZ 124 Kaše David CHOM
90 Indrák Miroslav PLZ 125 Kämpf David CHOM
91 Ščotka Jan PAR 126 Hrubec Šimon (G) TRI
92 Štajnoch Martin PAR 127 Svačina Vladimír TRI
93 Moučka Jaroslav PAR 128 Klesla Rostislav TRI
94 Nahodil Lukáš PAR 129 Polanský Jiří TRI
95 Bokroš Tomáš PAR 130 Hamerlík Peter (G) TRI
96 Bulíř Michal LIB 131 Martynek Rostislav LIT
97 Valský Jakub LIB 132 Jánský Peter LIT
98 Schwarz Marek (G) LIB 133 Frolo Tomáš LIT
99 Bakoš Martin LIB 134 Jurčík Ondřej LIT
100 Plutnar Michal LIB 135 Gerhát František LIT
101 Látal Martin MLB 136 Závorka Tomáš (G) KVA
102 Výborný David MLB 137 Gulaši Milan KVA
103 Kučný Jiří MLB 138 Haščák Marcel KVA
104 Hruška Radim MLB 139 Harant Tomáš KVA
105 Klimenta Tomáš MLB 140 Bartek Martin KVA

OFS Classic 15-16
OFS Classic 15-16
Team Pride
(1 of 99)
# 15-28
Team Pride
(1 of 99)
# 15-28
TP-15 Kaberle Tomáš BRN TP-22 Veselý Ondřej ZLI
TP-16 Olesz Rostislav VIT TP-23 Kucharczyk Radim OLO
TP-17 Buchtele Jan SPA TP-24 Šimánek Jiří MHK
TP-18 Kratěna Ondřej PLZ TP-25 Červenka Roman CHOM
TP-19 Čáslava Petr PAR TP-26 Adamský Martin TRI
TP-20 Lašák Ján (G) LIB TP-27 Hübl Viktor LIT
TP-21 Trončinský Marek MLB TP-28 Bičánek Radim KVA

OFS Classic 15-16
OFS Classic 15-16

Hokejové hry Brno 2016 Base
(1 of 69)
# 1-97

Hokejové hry Brno 2016 Base
(1 of 69)
# 1-97

Hokejové hry Brno 2016 SIGNATURE
(1 of 10)
# 1-97

Hokejové hry Brno 2016 SIGNATURE
(1 of 10)
# 1-97

HH-1 Raška Adam BRN HH-50 Vondráček Tomáš BRN
HH-2 Ostřížek David BRN HH-51 Burian Vilém BRN
HH-3 Zohorna Hynek BRN HH-52 Němec Vojtěch BRN
HH-4 Koreis Jakub BRN HH-53 Falter Martin (G) BRN
HH-5 Káňa Jan BRN HH-54 Ton Petr BRN
HH-6 Kováčik Jozef BRN HH-55 Šnajnar Rostislav BRN
HH-7 Čermák Leoš BRN HH-56 Špirko Rastislav BRN
HH-8 Čiliak Marek (G) BRN HH-57 Trška Peter BRN
HH-9 Dočekal Martin BRN HH-58 Polášek Adam SPA
HH-10 Falter Martin (G) BRN HH-59 Kudrna Andrej SPA
HH-11 Trška Peter BRN HH-60 Hamilton Curtis SPA
HH-12 Kuboš Petr BRN HH-61 Přibyl Daniel SPA
HH-13 Mrázek Petr BRN HH-62 Buchtele Jan SPA
HH-14 Štindl Petr BRN HH-63 Lukáš Jan (G) SPA
HH-15 Dujsík Tomáš BRN HH-64 Jandač Josef (TR) SPA
HH-16 Kaberle Tomáš BRN HH-65 Mikuš Juraj SPA
HH-17 Malec Tomáš BRN HH-66 Klimek Lukáš SPA
HH-18 Vondráček Tomáš BRN HH-67 Pech Lukáš SPA
HH-19 Burian Vilém BRN HH-68 Hrbas Marek SPA
HH-20 Raška Adam BRN HH-69 Procházka Martin SPA
HH-21 Ostřížek David BRN HH-70 Čajkovský Michal SPA
HH-22 Káňa Jan BRN HH-71 Dragoun Michal SPA
HH-23 Kováčik Jozef BRN HH-72 Forman Miroslav SPA
HH-24 Čermák Leoš BRN HH-73 Martinec Patrik (TR) SPA
HH-25 Čiliak Marek (G) BRN HH-74 Kumstát Petr SPA
HH-26 Kuboš Petr BRN HH-75 Sabolič Robert SPA
HH-27 Mrázek Petr BRN HH-76 Netík Tomáš SPA
HH-28 Stehlík Richard BRN HH-77 Eminger Vladimír SPA
HH-29 Kaberle Tomáš BRN HH-78 Kubalík Dominik PLZ
HH-30 Malec Tomáš BRN HH-79 Hrňa Erik PLZ
HH-31 Vondráček Tomáš BRN HH-80 Kukin Fedor (G) PLZ
HH-32 Burian Vilém BRN HH-81 Suchý Filip PLZ
HH-33 Němec Vojtěch BRN HH-82 Jeřábek Jakub PLZ
HH-34 Raška Adam BRN HH-83 Lev Jakub PLZ
HH-35 Hadamczik Alois (TR) BRN HH-84 Kracík Jaroslav PLZ
HH-36 Ostřížek David BRN HH-85 Špaček Jaroslav (TR) PLZ
HH-37 Zohorna Hynek BRN HH-86 Kudroč Kristián PLZ
HH-38 Koreis Jakub BRN HH-87 Čihák Ladislav (TR) PLZ
HH-39 Káňa Jan BRN HH-88 Pulpán Lukáš PLZ
HH-40 Kováčik Jozef BRN HH-89 Bližňák Mário PLZ
HH-41 Pokorný Kamil (TR) BRN HH-90 Beran Matěj PLZ
HH-42 Beran Karel (TR) BRN HH-91 Machovský Matěj (G) PLZ
HH-43 Čiliak Marek (G) BRN HH-92 Poletín Michal PLZ
HH-44 Dočekal Martin BRN HH-93 Straka Michal (TR) PLZ
HH-45 Mrázek Petr BRN HH-94 Indrák Miroslav PLZ
HH-46 Koreis Jakub BRN HH-95 Preisinger Miroslav PLZ
HH-47 Stehlík Richard BRN HH-96 Kratěna Ondřej PLZ
HH-48 Kaberle Tomáš BRN HH-97 Kadlec Petr PLZ
HH-49 Malec Tomáš BRN

OFS Classic 15-16

Team Double Signature
(1 of 20)
# 15-28

TD-15 Čermák Leoš / Koreis Jakub BRN
TD-16 Káňa Jan / Strapáč Petr VIT
TD-17 Polášek Adam / Švrček Jan SPA
TD-18 Kubalík Dominik / Lev Jakub PLZ
TD-19 Ščotka Jan / Nahodil Lukáš PAR
TD-20 Schwarz Marek (G) / Valský Jakub LIB
TD-21 Jarůšek Richard / Pabiška Lukáš MLB
TD-22 Vlach Roman / Sýkora Tomáš ZLI
TD-23 Skrbek Pavel / Rašner Alex OLO
TD-24 Frühauf Peter / Kukumberg Roman MHK
TD-25 Růžička Vladimír / Hřebejk Štěpán CHOM
TD-26 Hamerlík Peter (G) / Hrubec Šimon (G) TRI
TD-27 Pavlík Filip / Jurčík Ondřej LIT
TD-28 Marosz Rostislav / Bičánek Radim KVA

OFS Classic 15-16
OFS Classic 15-16

Magic Hands
(1 of 99)
# 15-28

Young Power
(1 of 99)
# 15-28

MH-15 Čiliak Marek (G) BRN YP-15 Šnajnar Rostislav BRN
MH-16 Dolejš Daniel (G) VIT YP-16 Gřeš Tomáš VIT
MH-17 Pöpperle Tomáš (G) SPA YP-17 Procházka Martin SPA
MH-18 Machovský Matěj (G) PLZ YP-18 Přikryl Roman PLZ
MH-19 Kristan Robert (G) PAR YP-19 Nedbal Karel PAR
MH-20 Schwarz Marek (G) LIB YP-20 Ordoš Jan LIB
MH-21 Růžička Martin (G) MLB YP-21 Volf Lukáš MLB
MH-22 Štůrala Tomáš (G) ZLI YP-22 Šťastný David ZLI
MH-23 Konrád Branislav (G) OLO YP-23 Mikúš Tomáš OLO
MH-24 Kacetl Ondřej (G) MHK YP-24 Hronek Filip MHK
MH-25 Kopřiva Miroslav (G) CHOM YP-25 Kaše David CHOM
MH-26 Hrubec Šimon (G) TRI YP-26 Doudera Milan TRI
MH-27 Horák Lukáš (G) LIT YP-27 Reichel Kristian LIT
MH-28 Habal Vladislav (G) KVA YP-28 Dvořák Tomáš KVA

OFS Classic 15-16

Coach
(1 of 99)
# 15-28

CO-15 Pokorný Kamil (TR) BRN
CO-16 Petr Jakub (TR) VIT
CO-17 Moták Zdeněk (TR) SPA
CO-18 Čihák Ladislav (TR) PLZ
CO-19 Zadina Marek (TR) PAR
CO-20 Čermák Vladimír (TR) LIB
CO-21 Jelínek Marian (TR) MLB
CO-22 Jurík Juraj (TR) ZLI
CO-23 Tomajko Jan (TR) OLO
CO-24 Kýhos Vladimír (TR) MHK
CO-25 Kopřiva Břetislav (TR) CHOM
CO-26 Dopita Jiří (TR) TRI
CO-27 Šlégr Jiří (TR) LIT
CO-28 Mlejnek Karel (TR) KVA

OFS Classic 15-16
Piece of the Game
# 1-31
Limitace (AU - Autograph)
MI-1 Furch Dominik (G)
- Glove
SLA x/110 x/10 AU
1/1 AU
1/1
MI-2 Pekr Matěj
- Glove
OLO x/60 x/10 AU
MI-3 Matai Jakub
- Glove
OLO x/60 x/10 AU
MI-4 Vlach Jaroslav
- Jersey
LIB x/135 x/10 AU
MI-5 Alinč Jan
- Jersey
SLA x/135 x/10 AU
MI-6 Řezníček Dalibor
- Jersey
ZLI x/135 x/10 AU
MI-7 Řepík Michal
- Stick
LIB x/24 x/10 AU 1/1
MI-8 Pilař Karel
- Stick
MHK x/24 x/10 AU 1/1
MI-9 Halász Tomáš (G)
- Stick
PAR x/12 x/5 AU 1/1
MI-10 Benák Václav
- Glove
PAR x/60 x/10 AU
MI-11 Rolinek Tomáš
- Stick
PAR x/30 x/10 AU 1/1
MI-12 Polášek Libor
- Jersey
VIT x/135 x/10 AU
MI-13 Vyrůbalík Martin
- Jersey
OLO x/135 x/10 AU
MI-14 Pöpperle Tomáš (G)
- Pad
SPA x/185 x/10 AU x/2
MI-15 Réway Martin
- Stick
SPA x/24 x/10 AU 1/1
MI-16 Forman Miroslav
- Jersey
SPA x/135 x/10 AU
MI-17 Kováčik Jozef
- Glove
BRN x/60 x/10 AU
MI-18 Tvrdík Michal
- Glove
MHK x/110 x/10 AU
MI-19 Sabolič Robert
- Stick
SPA x/30 x/10 AU 1/1
MI-20 Duda Radek
- Stick
KVA x/12 x/10 AU 1/1
MI-21 Duda Radek
- Stick
LIT x/24 x/10 AU 1/1
MI-22 Žižka Tomáš
- Stick
ZLI x/30 x/10 AU 1/1
MI-23 Lukeš František
- Glove
LIT x/110 x/10 AU
MI-24 Sýkora Petr
- Pants
PAR x/110 x/10 AU
MI-25 Doudera Milan
- Glove
TRI x/110 x/10 AU
MI-26 Buchtele Jan
- Stick
SPA x/30 x/10 AU 1/1
MI-27 Čajkovský Michal
- Stick
SPA x/24 x/10 AU 1/1
MI-28 Pöpperle Tomáš (G)
- Stick
SPA x/12 x/10 AU 1/1
MI-29 Strmeň Jan (G)
- Glove
CHOM x/110 x/10 AU
MI-30 Urban Tomáš
- Stick
MLB x/30 x/10 AU 1/1
MI-31 Lenc Radan
- Stick
MLB x/24 x/10 AU 1/1

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer