Jste zde

Checklist OFS Classic 2016 - 2017 - Série I.

OFS Classic 16-17
OFS Classic 16-17

Základní set
# 1-200

Základní set
# 1-200

Základní set Red
(1 of 120)
# 1-200

Základní set Red
(1 of 120)
# 1-200

Základní set Blue
(1 of 50)
# 1-200

Základní set Blue
(1 of 50)
# 1-200

Základní set Emerald
(1 of 25)
# 1-200

Základní set Emerald
(1 of 25)
# 1-200

Základní set Purple
(x/5)
# 1-200

Základní set Purple
(x/5)
# 1-200

1 Cingel Lukáš SPA 101 Kudělka Tomáš CHOM
2 Hrbas Marek SPA 102 Köhler Bedřich MHK
3 Eminger Vladimír SPA 103 Potulny Ryan MHK
4 Černoch Jiří SPA 104 Štajnoch Martin MHK
5 Ružička Štefan SPA 105 Kukumberg Roman MHK
6 Kudrna Andrej SPA 106 Pláněk Martin MHK
7 Vrána Petr SPA 107 Šimánek Jiří MHK
8 Pech Lukáš SPA 108 Vydarený René MHK
9 Pöpperle Tomáš (G) SPA 109 Džerinš Andris MHK
10 Mikuš Juraj SPA 110 Bednář Jaroslav MHK
11 Kalina Petr SPA 111 Pavelka Jaroslav (G) MHK
12 Novotný Filip (G) SPA 112 Červený Rudolf MHK
13 Barinka Michal SPA 113 Dietz Stanislav MHK
14 Kumstát Petr SPA 114 Čáp Zdeněk MHK
15 Ihnačák Brian SPA 115 Kacetl Ondřej (G) MHK
16 Krenželok Daniel VIT 116 Jarůšek Richard MHK
17 Výtisk Jan VIT 117 Voráček Tomáš MLB
18 Baranka Ivan VIT 118 Pastor Tomáš MLB
19 Kolouch Petr VIT 119 Trončinský Marek MLB
20 Kurovský Daniel VIT 120 Stříteský Matěj MLB
21 Kovář Lukáš VIT 121 Klepiš Jakub MLB
22 Illéš Jakub VIT 122 Kučný Jiří MLB
23 Zdráhal Patrik VIT 123 Látal Martin MLB
24 Klok Lukáš VIT 124 Lukáš Jan (G) MLB
25 Bartošák Patrik (G) VIT 125 Pacovský Dominik MLB
26 Dolejš Daniel (G) VIT 126 Orsava Jakub MLB
27 Urbanec Patrik VIT 127 Hanzlík Jan MLB
28 Olesz Rostislav VIT 128 Tarkki Tuomas (G) MLB
29 Szturc Roman VIT 129 Urban Tomáš MLB
30 Kucsera Lukáš VIT 130 Hyka Tomáš MLB
31 Honzík David (G) KVA 131 Bárta Michal PAR
32 Dujsík Tomáš KVA 132 Bokroš Tomáš PAR
33 Dvořák Tomáš KVA 133 Ovčačík Ctirad PAR
34 Gríger David KVA 134 Hodgman Justin PAR
35 Harant Tomáš KVA 135 Kaut Tomáš PAR
36 Mullane Pat KVA 136 Klimenta Tomáš PAR
37 Rachůnek Tomáš KVA 137 Klouček Milan (G) PAR
38 Rohan Martin KVA 138 Leduc Jérôme PAR
39 Sičák Vladimír KVA 139 Mallet Alexandre PAR
40 Skuhravý Václav KVA 140 Růžička Martin (G) PAR
41 Stloukal Petr KVA 141 Maxwell Brandon (G) PAR
42 Tomeček Vojtěch KVA 142 Nahodil Lukáš PAR
43 Vachovec Michal KVA 143 Rapáč Branislav PAR
44 Závorka Tomáš (G) KVA 144 Rolinek Tomáš PAR
45 Lašák Ján (G) LIB 145 Schaus Nicholas PAR
46 Šimek Radim LIB 146 Adamský Martin TRI
47 Bližňák Mário LIB 147 Doudera Lukáš TRI
48 Vlach Jaroslav LIB 148 Doudera Milan TRI
49 Jánošík Adam LIB 149 Dravecký Vladimír TRI
50 Svačina Vladimír LIB 150 Galvas Lukáš TRI
51 Lakatoš Dominik LIB 151 Hamerlík Peter (G) TRI
52 Derner Lukáš LIB 152 Hrabal Josef TRI
53 Stránský Jan LIB 153 Hrubec Šimon (G) TRI
54 Plutnar Michal LIB 154 Irgl Zbyněk TRI
55 Bulíř Michal LIB 155 Jank Bohumil TRI
56 Mojžíš Tomáš LIB 156 Kreps Kamil TRI
57 Špaček Daniel LIB 157 Nosek David TRI
58 Radivojevič Branko LIB 158 Petružálek Jakub TRI
59 Bartovič Milan LIB 159 Polanský Jiří TRI
60 Černý Jakub LIT 160 Vejmelka Karel (G) BRN
61 Doležal Tomáš LIT 161 Gulaši Michal BRN
62 Gula Jiří LIT 162 Kováčik Jozef BRN
63 Hanzl Martin LIT 163 Král Filip BRN
64 Hořava Miloslav LIT 164 Malec Tomáš BRN
65 Hübl Jaroslav (G) LIT 165 Němec Ondřej BRN
66 Janus Jaroslav (G) LIT 166 Štencel Jan BRN
67 Jurčík Ondřej LIT 167 Trška Peter BRN
68 Kokeš Martin LIT 168 Čermák Leoš BRN
69 Kubát Karel LIT 169 Dočekal Martin BRN
70 Lukeš František LIT 170 Erat Martin BRN
71 Martynek Rostislav LIT 171 Haščák Marcel BRN
72 Nejezchleb Richard LIT 172 Hruška Jan BRN
73 Pavelka Tomáš LIT 173 Káňa Jan BRN
74 Machovský Matěj (G) PLZ 174 Burian Vilém OLO
75 Polívka Patrik (G) PLZ 175 Eberle Jan OLO
76 Kracík Jaroslav PLZ 176 Falter Martin (G) OLO
77 Koreis Jakub PLZ 177 Herman Jakub OLO
78 Johnson Nicholas PLZ 178 Galvas Jakub OLO
79 Suchý Filip PLZ 179 Fořt Tomáš OLO
80 Čerešňák Peter PLZ 180 Holec Miroslav OLO
81 Hrnka Tomáš PLZ 181 Houdek Tomáš OLO
82 Kubalík Dominik PLZ 182 Jaroměřský Jan OLO
83 Stach David PLZ 183 Knotek Jan OLO
84 Kratěna Ondřej PLZ 184 Konrád Branislav (G) OLO
85 Kubka Branislav PLZ 185 Laš Marek OLO
86 Kvasnička David PLZ 186 Mikúš Juraj OLO
87 Indrák Miroslav PLZ 187 Žižka Tomáš ZLI
88 Laco Ján (G) CHOM 188 Blaťák Miroslav ZLI
89 Strmeň Jan (G) CHOM 189 Bořuta Antonín ZLI
90 Poletín Michal CHOM 190 Bukarts Roberts ZLI
91 Tomica Marek CHOM 191 Holík Petr ZLI
92 Valach Juraj CHOM 192 Honejsek Antonín ZLI
93 Hřebejk Štěpán CHOM 193 Hrazdíra David ZLI
94 Vondrka Michal CHOM 194 Chytil Filip ZLI
95 Skokan Dávid CHOM 195 Kašík Libor (G) ZLI
96 Rutta Jan CHOM 196 Kotvan Oldrich ZLI
97 Mrázek Jaroslav CHOM 197 Kubiš Pavel ZLI
98 Skinner Brett CHOM 198 Říčka Robert ZLI
99 Koblasa Petr CHOM 199 Marušák Jiří ZLI
100 Růžička Vladimír CHOM 200 Ondráček Jiří ZLI
OFS Classic 16-17
OFS Classic 16-17
This is My Number
(Team Replica Jersey)
(x/49)
# 1-55
This is My Number
(Game Used Memorabilia)
(x/za lomítkem)
# 56-81
1 Forman Miroslav SPA 56 Lašák Ján (G) /10
2 Vrána Petr SPA 57 Ton Petr /10
3 Hlinka Jaroslav SPA 58 Čechmánek Roman (G) /10
4 Pöpperle Tomáš (G) SPA 59 Sýkora Petr /10
5 Olesz Rostislav VIT 60 Straka Martin /10
6 Výtisk Jan VIT 61 Bříza Petr (G) /10
7 Zdráhal Patrik VIT 62 Růžička Martin (G) /10
8 Bartošák Patrik (G) VIT 63 Mazanec Marek (G) /15
9 Skuhravý Václav KVA 64 Reichel Robert /10
10 Sičák Vladimír KVA 65 Broš Michal /10
11 Honzík David (G) KVA 66 Míka Petr /10
12 Bulíř Michal LIB 67 Hlinka Jaroslav /15
13 Šimek Radim LIB 68 Forman Miroslav /10
14 Svačina Vladimír LIB 69 Přibyl Daniel /15
15 Lašák Ján (G) LIB 70 Hašek Dominik (G) /10
16 Janus Jaroslav (G) LIT 71 Čajánek Petr /10
17 Martynek Rostislav LIT 72 Vampola Petr /10
18 Lukeš František LIT 73 Lang Robert /10
19 Nejezchleb Richard LIT 74 Leška Petr /10
20 Kratěna Ondřej PLZ 75 Hlaváč Jan /10
21 Kubalík Dominik PLZ 76 Adamský Martin /10
22 Kracík Jaroslav PLZ 77 Tenkrát Petr /10
23 Machovský Matěj (G) PLZ 78 Ton Petr /10
24 Hřebejk Štěpán CHOM 79 Novotný Filip (G) /15
25 Vondrka Michal CHOM 80 Polášek Adam /10
26 Tomica Marek CHOM 81 Ševc Martin /10
27 Laco Ján (G) CHOM
28 Bednář Jaroslav MHK
29 Šimánek Jiří MHK
30 Jarůšek Richard MHK
31 Kacetl Ondřej(G) MHK
32 Klepiš Jakub MLB
33 Hanzlík Jan MLB
34 Pacovský Dominik MLB
35 Tarkki Tuomas (G) MLB
36 Nahodil Lukáš PAR
37 Rapáč Branislav PAR
38 Rolinek Tomáš PAR
39 Maxwell Brandon (G) PAR
40 Adamský Martin TRI
41 Petružálek Jakub TRI
42 Hamerlík Peter (G) TRI
43 Dravecký Vladimír TRI
44 Haščák Marcel BRN
45 Kvapil Marek BRN
46 Zaťovič Martin BRN
47 Němec Ondřej BRN
48 Herman Jakub OLO
49 Skladaný František OLO
50 Vyrůbalík Martin OLO
51 Konrád Branislav (G) OLO
52 Blaťák Miroslav ZLI
53 Bukarts Roberts ZLI
54 Žižka Tomáš ZLI
55 Kašík Libor (G) ZLI
OFS Classic 16-17
OFS Classic 16-17

Authentic Signature
(x/39)
# 1-100

Authentic Signature
(x/39)
# 1-100

AS-1 Vrána Petr SPA AS-51 Štajnoch Martin MHK
AS-2 Pech Lukáš SPA AS-52 Kukumberg Roman MHK
AS-3 Ihnačák Brian SPA AS-53 Bednář Jaroslav MHK
AS-4 Piskáček Jan SPA AS-54 Hanzlík Jan MLB
AS-5 Netík Tomáš SPA AS-55 Látal Martin MLB
AS-6 Novotný Filip (G) SPA AS-56 Klepiš Jakub MLB
AS-7 Eminger Vladimír SPA AS-57 Trončinský Marek MLB
AS-8 Černoch Jiří SPA AS-58 Hyka Tomáš MLB
AS-9 Mikuš Juraj SPA AS-59 Stříteský Matěj MLB
AS-10 Baranka Ivan VIT AS-60 Tomášek David PAR
AS-11 Urbanec Patrik VIT AS-61 Rapáč Branislav PAR
AS-12 Vandas Michael VIT AS-62 Kaut Tomáš PAR
AS-13 Balán Stanislav VIT AS-63 Hubáček Petr PAR
AS-14 Sloboda Karol VIT AS-64 Sýkora Petr PAR
AS-15 Klok Lukáš VIT AS-65 Zadina Filip PAR
AS-16 Výtisk Jan VIT AS-66 Štěpánek Jakub (G) PAR
AS-17 Skuhravý Václav KVA AS-67 Klimenta Tomáš PAR
AS-18 Harant Tomáš KVA AS-68 Nosek David TRI
AS-19 Honzík David (G) KVA AS-69 Jank Bohumil TRI
AS-20 Vachovec Michal KVA AS-70 Špirko Rastislav TRI
AS-21 Sičák Vladimír KVA AS-71 Hamerlík Peter (G) TRI
AS-22 Dvořák Tomáš KVA AS-72 Petružálek Jakub TRI
AS-23 Šimek Radim LIB AS-73 Kreps Kamil TRI
AS-24 Svačina Vladimír LIB AS-74 Galvas Lukáš TRI
AS-25 Lašák Ján (G) LIB AS-75 Irgl Zbyněk TRI
AS-26 Bližňák Mário LIB AS-76 Vejmelka Karel (G) BRN
AS-27 Lakatoš Dominik LIB AS-77 Hruška Jan BRN
AS-28 Bartovič Milan LIB AS-78 Trška Peter BRN
AS-29 Kubát Karel LIT AS-79 Gulaši Michal BRN
AS-30 Janus Jaroslav (G) LIT AS-80 Němec Ondřej BRN
AS-31 Martynek Rostislav LIT AS-81 Haščák Marcel BRN
AS-32 Polívka Patrik (G) PLZ AS-82 Zaťovič Martin BRN
AS-33 Kubalík Dominik PLZ AS-83 Kvapil Marek BRN
AS-34 Johnson Nicholas PLZ AS-84 Holec Miroslav OLO
AS-35 Kratěna Ondřej PLZ AS-85 Knotek Jan OLO
AS-36 Kracík Jaroslav PLZ AS-86 Ostřížek David OLO
AS-37 Koreis Jakub PLZ AS-87 Strapáč Peter OLO
AS-38 Indrák Miroslav PLZ AS-88 Mikúš Juraj OLO
AS-39 Stach David PLZ AS-89 Chytil Filip ZLI
AS-40 Laco Ján (G) CHOM AS-90 Honejsek Antonín ZLI
AS-41 Valach Juraj CHOM AS-91 Štůrala Tomáš (G) ZLI
AS-42 Růžička Vladimír CHOM AS-92 Žižka Tomáš ZLI
AS-43 Kaše David CHOM AS-93 Holík Petr ZLI
AS-44 Kämpf David CHOM AS-94 Blaťák Miroslav ZLI
AS-45 Hřebejk Štěpán CHOM AS-95 Bukarts Roberts ZLI
AS-46 Rutta Jan CHOM AS-96 Kempný Michal * BRN
AS-47 Šimánek Jiří MHK AS-97 Patera Pavel * KLA
AS-48 Kacetl Ondřej (G) MHK AS-98 Kaberle František ml. * KLA
AS-49 Jarůšek Richard MHK AS-99 Hronek Lukáš (G) * SLA
AS-50 Potulny Ryan MHK AS-100 Vlasák Tomáš * PLZ


* pozn. karty pouze v boxech RHK

OFS Classic 16-17
OFS Classic 16-17
In the Crease (V brankovišti - gólmani)
(1 of 100)
# 1-29
In the Crease (V brankovišti - gólmani)
(1 of 100)
# 1-29
IC-1 Vejmelka Karel (G) BRN IC-16 Růžička Martin (G) PAR
IC-2 Slavíček Zdeněk (G) BRN IC-17 Maxwell Brandon (G) PAR
IC-3 Dostál Lukáš (G) * BRN IC-18 Štěpánek Jakub (G) PAR
IC-4 Laco Ján (G) CHOM IC-19 Machovský Matěj (G) PLZ
IC-5 Strmeň Jan (G) CHOM IC-20 Polívka Patrik (G) PLZ
IC-6 Lašák Ján (G) LIB IC-21 Pöpperle Tomáš (G) SPA
IC-7 Hübl Jaroslav (G) LIT IC-22 Novotný Filip (G) SPA
IC-8 Janus Jaroslav (G) LIT IC-23 Hamerlík Peter (G) TRI
IC-9 Lukáš Jan (G) MLB IC-24 Hrubec Šimon (G) TRI
IC-10 Tarkki Tuomas (G) MLB IC-25 Honzík David (G) KVA
IC-11 Pavelka Jaroslav (G) MHK IC-26 Bartošák Patrik (G) VIT
IC-12 Kacetl Ondřej (G) MHK IC-27 Dolejš Daniel (G) VIT
IC-13 Falter Martin (G) OLO IC-28 Kašík Libor (G) ZLI
IC-14 Konrád Branislav (G) OLO IC-29 Štůrala Tomáš (G) ZLI
IC-15 Klouček Milan (G) PAR


* pozn. karta bude vydána v II. Sérii OFS Classic 2016/17

OFS Classic 16-17
OFS Classic 16-17
Strangers on the Ice
(Cizinci na extraligovém ledě)
(1 of 100)
# 1-50
Strangers on the Ice
(Cizinci na extraligovém ledě)
(1 of 100)
# 1-50
SI-1 Ihnačák Brian
- Kanada
SPA SI-26 Mikúš Juraj
- Slovensko
OLO
SI-2 Sloboda Karol
- Slovensko
VIT SI-27 Kotvan Oldrich
- Slovensko
ZLI
SI-3 Harant Tomáš
- Slovensko
KVA SI-28 Mikuš Juraj
- Slovensko
SPA
SI-4 Lašák Ján (G)
- Slovensko
LIB SI-29 Vandas Michael
- Slovensko
VIT
SI-5 Janus Jaroslav (G)
- Slovensko
LIT SI-30 Bližňák Mário
- Slovensko
LIB
SI-6 Johnson Nicholas
- USA
PLZ SI-31 Kubka Branislav
- Slovensko
PLZ
SI-7 Skinner Brett
- Kanada
CHOM SI-32 Valach Juraj
- Slovensko
CHOM
SI-8 Džerinš Andris
- Lotyšsko
MHK SI-33 Gregorc Blaž
- Slovinsko
MHK
SI-9 Tarkki Tuomas (G)
- Finsko
MLB SI-34 Mallet Alexandre
- Kanada
PAR
SI-10 Maxwell Brandon (G)
- USA
PAR SI-35 Dravecký Vladimír
- Slovensko
TRI
SI-11 Hamerlík Peter (G)
- Slovensko
TRI SI-36 Haščák Marcel
- Slovensko
BRN
SI-12 Kováčik Jozef
- Slovensko
BRN SI-37 Mikúš Tomáš
- Slovensko
OLO
SI-13 Konrád Branislav (G)
- Slovensko
OLO SI-38 Cingel Lukáš
- Slovensko
SPA
SI-14 Bukarts Roberts
- Lotyšsko
ZLI SI-39 Radivojevič Branko
- Slovensko
LIB
SI-15 Ružička Štefan
- Slovensko
SPA SI-40 Skokan Dávid
- Slovensko
CHOM
SI-16 Baranka Ivan
- Slovensko
VIT SI-41 Rybár Patrik (G)
- Slovensko
MHK
SI-17 Gríger David
- Slovensko
KVA SI-42 Schaus Nicholas
- USA
PAR
SI-18 Bartovič Milan
- Slovensko
LIB SI-43 Malec Tomáš
- Slovensko
BRN
SI-19 Sôrvik Daniel
- Norsko
LIT SI-44 Skladaný František OLO
SI-20 Čerešňák Peter
- Slovensko
PLZ SI-45 Kudrna Andrej
- Slovensko
SPA
SI-21 Laco Ján (G)
- Slovensko
CHOM SI-46 Jánošík Adam
- Slovensko
LIB
SI-22 Kukumberg Roman
- Slovensko
MHK SI-47 Štajnoch Martin
- Slovensko
MHK
SI-23 Leduc Jérôme
- Kanada
PAR SI-48 Hodgman Justin
- Kanada
PAR
SI-24 Špirko Rastislav
- Slovensko
TRI SI-49 Potulny Ryan
- USA
MHK
SI-25 Trška Peter
- Slovensko
BRN SI-50 Bokroš Tomáš
- Slovensko
PAR
OFS Classic 16-17

Then and Now
(Tehdy a nyní - přestupy hráčů)
(1 of 100)
# 1-14

Then and Now
(Tehdy a nyní - přestupy hráčů)
Rainbow paralel *
(x/19)
# 1-14

TN-1 Výtisk Jan LIB/VIT
TN-2 Petružálek Jakub LIT/TRI
TN-3 Vrána Petr VIT/SPA
TN-4 Veselý Ondřej CBU/ZLI
TN-5 Tomica Marek SLA/CHOM
TN-6 Sičák Vladimír PAR/KVA
TN-7 Kubát Karel SPA/LIT
TN-8 Kratěna Ondřej SPA/PLZ
TN-9 Bednář Jaroslav SLA/MHK
TN-10 Kvapil Marek VIT/BRN
TN-11 Pacovský Dominik SPA/MLB
TN-12 Ostřížek David BRN/OLO
TN-13 Lašák Ján (G) PAR/LIB
TN-14 Rolinek Tomáš SPA/PAR


* pozn. karty pouze v boxech RHK

OFS Classic 16-17
Team Pride
(1 of 100)
# 1-14
TP-1 Hlinka Jaroslav SPA
TP-2 Olesz Rostislav VIT
TP-3 Skuhravý Václav KVA
TP-4 Lašák Ján (G) LIB
TP-5 Lukeš František LIT
TP-6 Kratěna Ondřej PLZ
TP-7 Vondrka Michal CHOM
TP-8 Bednář Jaroslav MHK
TP-9 Hanzlík Jan MLB
TP-10 Rolinek Tomáš PAR
TP-11 Irgl Zbyněk TRI
TP-12 Čermák Leoš BRN
TP-13 Skladaný František OLO
TP-14 Holík Petr ZLI
OFS Classic 16-17

Passing the Torch
(Předání pochodně - hokejové rodiny otec a syn)
(1 of 100)
# 1-22

PT-1 Vlach Rostislav / Vlach Roman VSE/ZLI
PT-2 Růžička Vladimír / Růžička Vladimír ml. SLA/CHOM
PT-3 Reichel Robert / Reichel Kristian LIT/LIT
PT-4 Gudas Leo / Gudas Radko SPA/CZE
PT-5 Bubla Jiří / Šlégr Jiří LIT/LIT
PT-6 Vejvoda Otakar / Vejvoda Otakar ml. KLA/KLA
PT-7 Bruk Josef / Bruk David LIT/PLZ
PT-8 Šmíd Ladislav / Šmíd Ladislav ml. JIH/LIB
PT-9 Kaberle František st. / Kaberle František KLA/KLA
PT-10 Jelínek Tomáš / Jelínek Petr SPA/SLA
PT-11 Micka Jindřich / Micka Tomáš SLA/SLA
PT-12 Jaškin Alexej / Jaškin Dmitrij VSE/SLA
PT-13 Zábranský Libor / Zábranský Libor ml. VSE/BRN
PT-14 Volek David / Volek Dominik SPA/SPA
PT-15 Holáň Miloslav st. / Holáň Miloslav VIT/VIT
PT-16 Hořava Miloslav / Hořava Petr KLA/KLA
PT-17 Dolana Jiří / Dolana Libor JIH/JIH
PT-18 Hronek Josef / Hronek Lukáš (G) SLA/SLA
PT-19 Výborný František / Výborný David JIH/SPA
PT-20 Doležal Jiří st. / Doležal Jiří SPA/SLA
PT-21 Nedvěd Jaroslav st. / Nedvěd Jaroslav LIT/SPA
PT-22 Zadina Marek / Zadina Filip PAR/PAR
OFS Classic 16-17

Young Power
(1 of 100)
# 1-14

YP-1 Safin Ostap SPA
YP-2 Kurovský Daniel VIT
YP-3 Gorčík Sebastián KVA
YP-4 Lakatoš Dominik LIB
YP-5 Nejezchleb Richard LIT
YP-6 Kvasnička David PLZ
YP-7 Kämpf David CHOM
YP-8 Pavlík Radovan MHK
YP-9 Hyka Tomáš MLB
YP-10 Zadina Filip PAR
YP-11 Doudera Lukáš TRI
YP-12 Nečas Martin BRN
YP-13 Škůrek David OLO
YP-14 Chytil Filip ZLI
OFS Classic 16-17

Behind the Bench
(1 of 100)
# 1-14

BB-1 Kalous Jiří (TR) SPA
BB-2 Petr Jakub (TR) VIT
BB-3 Tlačil Jan (TR) KVA
BB-4 Pešán Filip (TR) LIB
BB-5 Rulík Radim (TR) LIT
BB-6 Straka Michal (TR) PLZ
BB-7 Růžička Vladimír (TR) CHOM
BB-8 Sýkora Václav (TR) MHK
BB-9 Výborný František (TR) MLB
BB-10 Draisaitl Peter (TR) PAR
BB-11 Kýhos Vladimír (TR) TRI
BB-12 Zábranský Libor (TR) BRN
BB-13 Venera Zdeněk (TR) OLO
BB-14 Vlach Rostislav (TR) ZLI
OFS Classic 15-16
Team Pride 2015-16 Signature
(x/9)
# 15-28 (tučně)
TP-15 Kaberle Tomáš BRN
TP-16 Olesz Rostislav VIT
TP-17 Buchtele Jan SPA
TP-18 Kratěna Ondřej PLZ
TP-19 Čáslava Petr PAR
TP-20 Lašák Ján (G) LIB
TP-21 Trončinský Marek MLB
TP-22 Veselý Ondřej ZLI
TP-23 Kucharczyk Radim OLO
TP-24 Šimánek Jiří MHK
TP-25 Červenka Roman CHOM
TP-26 Adamský Martin TRI
TP-27 Hübl Viktor LIT
TP-28 Bičánek Radim KVA
EYE OF THE TIGER (BÍLÍ TYGŘI LIBEREC)
EYE OF THE TIGER (BÍLÍ TYGŘI LIBEREC)
Silver Rainbow (x/29)
# 1-25
Gold Rainbow (x/19)
# 1-25
Signature (x/20)
# 1-25
Signature Lamino (x/5)
# 1-25
EOT-01 Radivojevič Branko LIB EOT-14 Lášák Ján (G) LIB
EOT-02 Ševc Martin LIB EOT-15 Ordoš Jan LIB
EOT-03 Birner Michal LIB EOT-16 Lakatoš Dominik LIB
EOT-04 Bulíř Michal LIB EOT-17 Šimek Radim LIB
EOT-05 Mojžíš Tomáš LIB EOT-18 Vlach Jaroslav LIB
EOT-06 Řepík Michal LIB EOT-19 Bakoš Martin LIB
EOT-07 Stránský Jan LIB EOT-20 Jelínek Petr LIB
EOT-08 Valský Jakub LIB EOT-21 Jonák Vít LIB
EOT-09 Vampola Petr LIB EOT-22 Plutnar Michal LIB
EOT-10 Vitásek Ondřej LIB EOT-23 Schwarz Marek (G) LIB
EOT-11 Výtisk Jan LIB EOT-24 Špaček Daniel LIB
EOT-12 Derner Lukáš LIB EOT-25 Pešát Filip (TR) LIB
EOT-13 Krenželok Lukáš LIB
Rytíři Kladno 2016/17
Rytíři Kladno 2016/17
Základní set
# 1-28
Základní set
# 1-28
1 Kubík Adam KLA 15 Kaberle František ml. (TR) KLA
2 Ptáček František KLA 16 Kopecký Jiří (TR) KLA
3 Kehar Martin KLA 17 Ulrych Petr KLA
4 Machač Patrik KLA 18 Zikmund Ladislav KLA
5 Hořava Petr KLA 19 Burger Jiří KLA
6 Repe Jurij KLA 20 Cetkovský Jiří KLA
7 Tůma David KLA 21 Hanuljak Miroslav (G) KLA
8 Drtina Jiří KLA 22 Jánský Peter KLA
9 Růžička David KLA 23 Patera Pavel (TR) KLA
10 Ilašenko Jan (G) KLA 24 Pekr Matěj KLA
11 Kružík Daniel KLA 25 Přikryl Roman KLA
12 Redlich Tomáš KLA 26 Strnad Jakub KLA
13 Cikánek Lukáš (G) KLA 27 Tenkrát Petr KLA
14 Havlůj Petr * KLA 28 Ton Petr KLA

pozn. * na kartě došlo k záměně fotografie, na které je Adam Kubík. Tato chybová karta není součástí setu a je pouze náhodně vkládána do boxů karet OFS Classic 2016/17 Série I. O tuto kartu sběratelé nepříjdou a v rámci II. Série OFS Classic 2016/17 bude vydána opravená verze

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer