Jste zde

Na konci listopadu vycházejí nové OFS Classic 2018-19 první sérií

Již brzy si budete moci kompletovat nový ročník hokejových karet OFS Classic 2018-19 I.série. Tentokrát bude mít set řadových karet první série hned 250 hokejistů a trenérů. Tyto karty budou mít rovněž paralelní verze. Inserty obsahují také paralelní verze, v I.sérii naleznete rovněž "update" úspěšné highend série You Want the Best You Got the Best. V Collector's boxech naleznete také atraktivní patch karty Young Lions.

Termín vydání OFS Classic 2018-19 I.série je stanoven na pondělí 26.listopadu 2018. Ceny boxů (Hobby box, Collector's box) a balíčků (Hobby pack) s jejich plněním jsou zveřejněny v článku zde.



Řadové karty

  • Silver paralelní (1 of 55)
  • Rainbow paralelní (x/9)
  • Ice Water paralelní (x/1)

1 BNO Marek Langhamer 126 LIB Patrik Augusta
2 BNO Karel Vejmelka 127 OLO Branislav Konrád
3 BNO Ondřej Němec 128 OLO David Škůrek
4 BNO Juraj Mikuš 129 OLO Jakub Galvas
5 BNO Tomáš Malec 130 OLO Martin Vyrůbalík
6 BNO Michal Barinka 131 OLO Jan Jaroměřský
7 BNO Michal Gulaši 132 OLO Jiří Ondrušek
8 BNO Tomáš Bartejs 133 OLO Tomáš Dujsík
9 BNO Leoš Čermák 134 OLO Zbyněk Irgl
10 BNO Peter Mueller 135 OLO František Skladaný
11 BNO Jan Hruška 136 OLO Petr Strapáč
12 BNO Bedřich Köhler 137 OLO Jan Knotek
13 BNO Lukáš Kašpar 138 OLO Miroslav Holec
14 BNO Alexandre Mallet 139 OLO Vilém Burian
15 BNO Lukáš Nahodil 140 OLO Petr Kolouch
16 BNO Martin Zaťovič 141 OLO Vojtěch Tomeček
17 BNO Libor Zábranský 142 OLO Bruno Mráz
18 BNO Kamil Pokorný 143 OLO Jan Tomajko
19 TRI Šimon Hrubec 144 OLO Zdeněk Moták
20 TRI Peter Hamerlík 145 ZLN Jakub Sedláček
21 TRI Lukáš Krajíček 146 ZLN Tomáš Žižka
22 TRI David Musil 147 ZLN Ralfs Freibergs
23 TRI Milan Doudera 148 ZLN David Nosek
24 TRI Marian Adámek 149 ZLN Tomáš Valenta
25 TRI Filip Haman 150 ZLN Daniel Gazda
26 TRI Martin Adamský 151 ZLN Jakub Ferenc
27 TRI Erik Hrňa 152 ZLN Tomáš Fořt
28 TRI Vladimír Dravecký 153 ZLN Štěpán Fryšara
29 TRI Marek Viedenský 154 ZLN Pavel Kubiš
30 TRI Roberts Bukarts 155 ZLN Michal Poletín
31 TRI Vladimír Svačina 156 ZLN Edgars Kulda
32 TRI Ondřej Kovařčík 157 ZLN Jakub Herman
33 TRI Aron Chmielewski 158 ZLN Nicolas Werbik
34 TRI Jan Hladonik 159 ZLN Jakub Šlahař
35 TRI Václav Varaďa 160 ZLN Jiří Goiš
36 TRI Marek Zadina 161 ZLN Robert Svoboda
37 PLZ Dominik Frodl 162 ZLN Martin Hamrlík
38 PLZ Dmitrij Milčakov 163 SPA Matěj Machovský
39 PLZ Lukáš Pulpán 164 SPA Steven Delisle
40 PLZ Peter Čerešňák 165 SPA Blaž Gregorc
41 PLZ Conor Allen 166 SPA Petr Kalina
42 PLZ Jakub Kindl 167 SPA Jan Piskáček
43 PLZ Lukáš Kaňák 168 SPA Tomáš Dvořák
44 PLZ Roman Vráblík 169 SPA Jan Košťálek
45 PLZ Milan Gulaš 170 SPA Petr Vrána
46 PLZ Václav Nedorost 171 SPA Richard Jarůšek
47 PLZ Ondřej Kratěna 172 SPA Jan Buchtele
48 PLZ Jaroslav Kracík 173 SPA Lukáš Pech
49 PLZ Miroslav Preisinger 174 SPA Andrej Kudrna
50 PLZ Jiří Novotný 175 SPA Zach Sill
51 PLZ Vojtěch Němec 176 SPA Miroslav Forman
52 PLZ Miroslav Indrák 177 SPA Matěj Beran
53 PLZ Ladislav Čihák 178 SPA Jiří Černoch
54 PLZ Jiří Hanzlík 179 SPA Uwe Krupp
55 HKR Brandon Maxwell 180 SPA Jaroslav Nedvěd
56 HKR Jaroslav Pavelka 181 MLB Gašper Krošelj
57 HKR Petr Zámorský 182 MLB Martin Pláněk
58 HKR Dominik Graňák 183 MLB David Němeček
59 HKR Oskars Cibuļskis 184 MLB Jan Hanzlík
60 HKR Tomáš Linhart 185 MLB David Bernad
61 HKR Sébastien Piché 186 MLB Oldrich Kotvan
62 HKR Mislav Rosandič 187 MLB Jiří Kurka
63 HKR Tomáš Vincour 188 MLB Michal Vondrka
64 HKR Roman Kukumberg 189 MLB Jakub Klepiš
65 HKR Petr Koukal 190 MLB Lukáš Žejdl
66 HKR Lukáš Vopelka 191 MLB Pavel Musil
67 HKR Jan Berger 192 MLB Jakub Orsava
68 HKR Matěj Chalupa 193 MLB Martin Látal
69 HKR Radek Pilař 194 MLB David Šťastný
70 HKR Juraj Bezúch 195 MLB Pavol Skalický
71 HKR Tomáš Martinec 196 MLB Vladimír Kýhos
72 HKR Aleš Krátoška 197 MLB Vladimír Čermák
73 VIT Patrik Bartošák 198 CHO Štěpán Lukeš
74 VIT Marek Hrbas 199 CHO Juraj Valach
75 VIT Ivan Baranka 200 CHO Bohumil Jank
76 VIT Jan Výtisk 201 CHO Ronald Knot
77 VIT Erik de la Rose 202 CHO David Štich
78 VIT Peter Trška 203 CHO Stanislav Dietz
79 VIT Petr Šidlík 204 CHO Jakub Trefný
80 VIT Rostislav Olesz 205 CHO Ivan Huml
81 VIT Jakub Lev 206 CHO Vladimír Růžička
82 VIT Ondřej Roman 207 CHO Marek Tomica
83 VIT Roman Szturc 208 CHO Dávid Skokan
84 VIT Jan Schleiss 209 CHO Lukáš Vantuch
85 VIT Samson Mahbod 210 CHO Jan Stránský
86 VIT Radoslav Tybor 211 CHO Jakub Sklenář
87 VIT Šimon Stránský 212 CHO Roman Chlouba
88 VIT Jaromír Pytlík 213 CHO Vladimír Růžička
89 VIT Jakub Petr 214 CHO Petr Martínek
90 VIT Pavel Trnka 215 LIT Jaroslav Janus
91 PCE Ondřej Kacetl 216 LIT Karel Kubát
92 PCE Petr Čáslava 217 LIT Jan Ščotka
93 PCE Daniil Miromanov 218 LIT Jiří Hunkes
94 PCE Ty Wishart 219 LIT Lukáš Doudera
95 PCE Josef Hrabal 220 LIT Ladislav Romančík
96 PCE Rhett Holland 221 LIT Jan Strejček
97 PCE Vojtěch Budík 222 LIT Jakub Petružálek
98 PCE Petr Sýkora 223 LIT Viktor Hübl
99 PCE Tomáš Rolinek 224 LIT František Lukeš
100 PCE Rostislav Marosz 225 LIT Jakub Černý
101 PCE Sacha Treille 226 LIT Michal Trávníček
102 PCE Patrik Poulíček 227 LIT Juraj Mikúš
103 PCE Jordann Perret 228 LIT Martin Hanzl
104 PCE Miloš Bubela 229 LIT Jan Myšák
105 PCE Denis Kusý 230 LIT David Tůma
106 PCE Ondřej Machala 231 LIT Milan Razým
107 PCE Miloš Holaň 232 LIT Radim Skuhrovec
108 PCE Pavel Marek 233 KVA Filip Novotný
109 LIB Roman Will 234 KVA Matic Podlipnik
110 LIB Marek Schwarz 235 KVA Petr Šenkeřík
111 LIB Martin Ševc 236 KVA Sabahudin Kovačevič
112 LIB Matěj Stříteský 237 KVA Daniel Krejčí
113 LIB Ladislav Šmíd 238 KVA Lukáš Vágner
114 LIB Taylor Doherty 239 KVA Ondřej Šafář
115 LIB Lukáš Derner 240 KVA Stanislav Balán
116 LIB Tomáš Havlín 241 KVA Václav Skuhravý
117 LIB Libor Hudáček 242 KVA Tomáš Rachůnek
118 LIB Marek Kvapil 243 KVA Sebastian Gorčík
119 LIB Petr Jelínek 244 KVA Martin Kohout
120 LIB Michal Bulíř 245 KVA Adam Lapšanský
121 LIB Dominik Lakatoš 246 KVA Dávid Gríger
122 LIB Radan Lenc 247 KVA Tomáš Mikúš
123 LIB Tyler Redenbach 248 KVA Petr Stloukal
124 LIB Marek Zachar 249 KVA Martin Pešout
125 LIB Filip Pešán 250 KVA Tomáš Mariška



Authentic Signature

  • Authentic Signature Platinum (x/29)
  • Authentic Signature Gold (x/6)

1 BNO Lukáš Kašpar 43 HKR Oskars Cibulskis
2 BNO Marek Langhamer 44 HKR Petr Koukal
3 BNO Peter Mueller 45 HKR Tomáš Vincour
4 BNO Bedřich Köhler 46 HKR Matěj Chalupa
5 BNO Juraj Mikuš 47 HKR Daniel Rákos
6 BNO Václav Karabáček 48 HKR Richard Nedomlel
7 TRI Martin Gernát 49 PCE Vojtěch Budík
8 TRI David Musil 50 PCE Miloš Bubela
9 TRI Martin Růžička 51 PCE Daniil Miromanov
10 TRI Vladimír Roth 52 PCE Jan Mandát
11 TRI Kamil Kreps 53 PCE Matouš Kratochvíl
12 TRI Vladimír Svačina 54 PCE Tomáš Svoboda
13 CHO Štěpán Lukeš 55 ZLN Jakub Sedláček
14 CHO Roman Chlouba 56 ZLN Jakub Ferenc
15 CHO Vladimír Růžička 57 ZLN Edgars Kulda
16 CHO Juraj Valach 58 ZLN Ralfs Freibergs
17 CHO Ivan Huml 59 ZLN Nicolas Werbik
18 CHO Jan Stránský 60 ZLN Michal Poletín
19 SPA Matěj Machovský 61 VIT Rastislav Dej
20 SPA Zach Sill 62 VIT Jaromír Pytlík
21 SPA Jan Košťálek 63 VIT Patrik Bartošák
22 SPA Steven Delisle 64 VIT Petr Šidlík
23 SPA Jeremie Blain 65 VIT Radoslav Tybor
24 SPA Matěj Beran 66 VIT Ivan Baranka
25 OLO František Skladaný 67 LIB Radan Lenc
26 OLO Branislav Konrád 68 LIB Marek Schwarz
27 OLO Petr Kolouch 69 LIB Taylor Doherty
28 OLO Jakub Galvas 70 LIB Michal Bulíř
29 OLO Miroslav Holec 71 LIB Libor Hudáček
30 OLO Robin Staněk 72 LIB Tyler Redenbach
31 MLB Jan Růžička 73 PLZ Denis Kindl
32 MLB Oldrich Kotvan 74 PLZ Lukáš Pulpán
33 MLB Jakub Klepiš 75 PLZ Jaroslav Kracík
34 MLB Jakub Orsava 76 PLZ Peter Čerešňák
35 MLB Martin Látal 77 PLZ Ondřej Kratěna
36 MLB Lukáš Žejdl 78 PLZ Milan Gulaš
37 KVA Jakub Flek 79 LIT Jaroslav Janus
38 KVA Václav Skuhravý 80 LIT Jiří Hunkes
39 KVA Matic Podlipnik 81 LIT Jakub Petružálek
40 KVA Tomáš Rachůnek 82 LIT Viktor Hübl
41 KVA Vladimír Sičák 83 LIT Ondřej Jurčík
42 KVA Petr Šenkeřík 84 LIT Michael Petrásek


RHK Authentic Signature

  • RHK Authentic Signature Platinum (x/29)
  • RHK Authentic Signature Gold (x/6)

RHK-1 HKR Petr Zámorský RHK-4 ZLN Petr Leška
RHK-2 BNO Radim Bičánek RHK-5 TRI Jan Platil
RHK-3 SLA Lukáš Hronek RHK-6 LIB Martin Rýgl



Masked Men

  • Masked Men (1 of 99)
  • Masked Men Ice Water (x/12)

1 BNO Marek Langhamer 15 OLO Branislav Konrád
2 BNO Karel Vejmelka 16 OLO Jan Lukáš
3 TRI Šimon Hrubec 17 ZLN Jakub Sedláček
4 TRI Peter Hamerlík 18 ZLN Tomáš Štůrala
5 PLZ Dominik Frodl 19 SPA Matěj Machovský
6 PLZ Dmitrij Milčakov 20 SPA David Honzík
7 HKR Brandon Maxwell 21 MLB Gašper Krošelj
8 HKR Jaroslav Pavelka 22 MLB Pavel Kantor
9 VIT Patrik Bartošák 23 CHO Štěpán Lukeš
10 VIT Daniel Dolejš 24 CHO Aleš Stezka
11 PCE Ondřej Kacetl 25 LIT Jaroslav Janus
12 PCE Milan Klouček 26 LIT Miroslav Hanuljak
13 LIB Roman Will 27 KVA Filip Novotný
14 LIB Marek Schwarz 28 KVA Tomáš Závorka



Unique Shooters

  • Unique Shooters (1 of 99)
  • Unique Shooters Ice Water (x/12)

1 BNO Martin Zaťovič 15 OLO Zbyněk Irgl
2 BNO Jan Hruška 16 OLO Vilém Burian
3 TRI Martin Růžička 17 ZLN Tomáš Fořt
4 TRI Roberts Bukarts 18 ZLN Michal Poletín
5 PLZ Milan Gulaš 19 SPA Lukáš Pech
6 PLZ Vojtěch Němec 20 SPA Richard Jarůšek
7 HKR Petr Koukal 21 MLB Jakub Klepiš
8 HKR Tomáš Vincour 22 MLB Michal Vondrka
9 VIT David Květoň 23 CHO Ivan Huml
10 VIT Radoslav Tybor 24 CHO Vladimír Růžička
11 PCE Petr Sýkora 25 LIT Juraj Mikúš
12 PCE Rostislav Marosz 26 LIT Viktor Hübl
13 LIB Marek Kvapil 27 KVA Jakub Flek
14 LIB Libor Hudáček 28 KVA Tomáš Rachůnek



Young Power

  • Young Power (1 of 99)
  • Young Power Ice Water (x/12)

1 BNO Karel Plášek 15 OLO Ludvík Rutar
2 BNO Václav Karabáček 16 OLO Josef Podlaha
3 TRI Filip Haman 17 ZLN Daniel Gazda
4 TRI Jan Hladonik 18 ZLN Nicolas Werbik
5 PLZ Dominik Frodl 19 SPA Jan Košťálek
6 PLZ Jakub Pour 20 SPA Tomáš Pšenička
7 HKR Matěj Chalupa 21 MLB Oscar Flynn
8 HKR Patrik Miškář 22 MLB Ondřej Najman
9 VIT Jaromír Pytlík 23 CHO Dominik Pavlát
10 VIT Jozef Baláž 24 CHO Jan Havel
11 PCE Vojtěch Budík 25 LIT Ladislav Romančík
12 PCE Denis Kusý 26 LIT Jan Myšák
13 LIB Michal Teplý 27 KVA Ondřej Šafář
14 LIB Marek Zachar 28 KVA Tomáš Havránek

YwbYgb Update - Game Used Material (x/21)

M-BM PCE Matěj Beran stick x/21 1/1 jmenovka
M-BV PCE Vladislav Bojko stick x/21 1/1 jmenovka
M-DF SLA Dominik Furch stick x/21 -
M-HE OLO Tomáš Houdek stick x/21 1/1 jmenovka
M-HM LIB Milan Hnilička stick x/21 1/1 jmenovka
M-HR PCE Rhett Holland stick x/21 1/1 jmenovka
M-HŠ BNO Jan Hruška stick x/21 1/1 jmenovka
M-JA OLO Aleš Jergl stick x/21 1/1 jmenovka
M-KA CBU Aleš Kotalík stick x/21 1/1 jmenovka
M-KC LIT Pavel Kantor stick x/21 1/1 jmenovka
M-KM KLA Miroslav Kopřiva stick x/21 1/1 jmenovka
M-MP KVA Matic Podlipnik stick x/21 1/1 jmenovka
M-PV KVA Vojtěch Polák stick x/21 1/1 jmenovka
M-SL JIH Lukáš Sáblík stick x/21 1/1 jmenovka
M-ST OLO Robin Staněk stick x/21 1/1 jmenovka
M-SV KVA Václav Skuhravý stick x/21 1/1 jmenovka
M-TD PCE David Tomášek stick x/21 1/1 jmenovka
M-TS PCE Sacha Treille stick x/21 1/1 jmenovka
M-VT BNO Tomáš Vincour stick x/21 1/1 jmenovka
M-WT PCE Ty Wishart stick x/21 1/1 jmenovka
M-ZM BNO Martin Zaťovič stick x/21 1/1 jmenovka

YwbYgb Update - Autograph (x/21)

A-ČF ČSR František Černík A-PR TRI Jan Peterek
A-ČP ZLN Petr Čajánek A-PZ CBU Jaroslav Pouzar
A-FR BNO Richard Farda A-RL CBU Luboš Rob
A-GL SPA Leo Gudas A-SL CBU Petr Sailer
A-HÍ ZLN Martin Hamrlík A-SR CBU Rudolf Suchánek
A-HV LIT Viktor Hübl A-ŠI SPA Jaromír Šindel
A-HW PLZ Ryan Hollweg A-ŠM CBU Jiří Šimánek
A-KM ZNO Jaroslav Kameš A-TR CBU Roman Turek
A-KR KLA Robert Kysela A-TS ZLN Radim Tesařík
A-LJ CBU Jiří Lála A-VP JIH Petr Vlk
A-PJ TRI Jiří Polanský A-VT PLZ Tomáš Vlasák


Young Lions (x/25)

1 CZE Michal Neuvirth 11 CZE Petr Zámorský
2 CZE Petr Mrázek 12 CZE Jiří Sekáč
3 CZE Roman Will 13 CZE Lukáš Sedlák
4 CZE Libor Kašík 14 CZE Tomáš Hertl
5 CZE David Musil 15 CZE Jiří Tlustý
6 CZE Andrej Šustr 16 CZE Ondřej Palát
7 CZE Radko Gudas 17 CZE Andrej Nestrašil
8 CZE Jakub Jeřábek 18 CZE Roman Horák
9 CZE Jan Rutta 19 CZE Petr Straka
10 CZE Michal Jordán 20 CZE Tomáš Hyka



13th Star HC Kometa Brno (mistrovský titul)

  • 13th Star HC Kometa Brno Rainbow (x/25)
  • 13th Star HC Kometa Brno Signature (x/15)

1 BNO Marek Čiliak 14 BNO Martin Nečas
2 BNO Marek Langhamer 15 BNO Radim Zohorna
3 BNO Karel Vejmelka 16 BNO Hynek Zohorna
4 BNO Ondřej Němec 17 BNO Tomáš Vincour
5 BNO Jakub Krejčík 18 BNO Marcel Haščák
6 BNO Michal Barinka 19 BNO Martin Zaťovič
7 BNO Michal Gulaši 20 BNO Alexandre Mallet
8 BNO Tomáš Bartejs 21 BNO Petr Holík
9 BNO Tomáš Malec 22 BNO Martin Dočekal
10 BNO Jan Štencel 23 BNO Tomáš Vondráček
11 BNO Leoš Čermák 24 BNO Vágner / Horký
12 BNO Martin Erat 25 BNO Libor Zábranský
13 BNO Jan Hruška 26 BNO Kamil Pokorný



Memoriál Zbyňka Kusého Authentic Signature OFS Logo (x/8)

1 PCE Miloš Bubela 15 PCE Ondřej Machala
2 PCE Martin Bučko 16 PCE Jan Mandát
3 PCE Vojtěch Budík 17 PCE Rostislav Marosz
4 PCE Petr Čáslava 18 PCE Daniil Miromanov
5 PCE Antonín Dušek 19 PCE Jordann Perret
7 PCE Rhett Holland 20 PCE Patrik Poulíček
8 PCE Josef Hrabal 21 PCE Tomáš Rolinek
9 PCE Ondřej Kacetl 22 PCE Tomáš Svoboda
10 PCE Milan Klouček 23 PCE Petr Sýkora
11 PCE Filip Koffer 24 PCE Sacha Treille
12 PCE Matouš Kratochvíl 25 PCE Marek Trončinský



115 let Sparťanského hokeje Signature (x/15)

1 SPA Matěj Beran 13 SPA Andrej Kudrna
2 SPA Jeremie Blain 14 SPA Petr Kumstát
3 SPA Jan Buchtele 15 SPA Matěj Machovský
4 SPA Jiří Černoch 16 SPA Tomáš Pavelka
5 SPA Steven Delisle 17 SPA Lukáš Pech
6 SPA Tomáš Dvořák 18 SPA Jan Piskáček
7 SPA Miroslav Forman 19 SPA Tomáš Pšenička
8 SPA Blaž Gregorc 20 SPA Robert Říčka
9 SPA David Honzík 21 SPA Zach Sill
10 SPA Richard Jarůšek 22 SPA Jiří Smejkal
11 SPA Petr Kalina 23 SPA Petr Vrána
12 SPA Jan Košťálek


20th Anniversary OFS 98-99 I.série (x/10)

1 Weissmann Ondřej (TR) LIT 128 Irgl Zbyněk VIT
2 Orct Zdeněk (G) LIT 129 Šupler Július (TR) SPA
3 Nikolov Angel LIT 130 Hnilička Milan (G) SPA
4 Mrázek Radek LIT 131 Ptáček František SPA
5 Štěpánek Radek LIT 132 Benýšek Ladislav SPA
6 Butko Sergej LIT 133 Adam Richard SPA
7 Romanov Oleg LIT 134 Kučera František SPA
8 Meňhart Marian LIT 135 Šrek Pavel SPA
9 Petrovka Vladimír LIT 136 Zelenka Jiří SPA
10 Prorok Ivo LIT 137 Výborný David SPA
11 Kotrla Jindřich LIT 138 Martinec Patrik SPA
12 Straka Josef LIT 139 Bednář Jaroslav SPA
13 Bekbulatov Vadim LIT 140 Hlaváč Jan SPA
14 Branda Daniel LIT 141 Hlinka Miroslav SPA
15 Kubinčák Vojtěch LIT 142 Hlinka Jaroslav SPA
16 Trávníček Michal LIT 143 Chabada Martin SPA
17 Venera Zdeněk (TR) ZLI 144 Novák Václav SPA
18 Kameš Jaroslav (G) ZLI 145 Chalupa Michal (TR) PAR
19 Augusta Pavel ZLI 146 Svoboda Adam (G) PAR
20 Hučko Patrik ZLI 147 Malinský Jiří PAR
21 Hamrlík Martin ZLI 148 Píša Aleš PAR
22 Marušák Jiří ZLI 149 Pácal Tomáš PAR
23 Mojžíš Pavel ZLI 150 Kříž Pavel PAR
24 Žižka Tomáš ZLI 151 Jančařík Petr PAR
25 Meluzín Roman ZLI 152 Mudroch Petr PAR
26 Tomek Michal ZLI 153 Blažek Tomáš PAR
27 Štraub Josef ZLI 154 Jantovský Jiří PAR
28 Němčický Tomáš ZLI 155 Procházka Stanislav PAR
29 Čajánek Petr ZLI 156 Martinec Tomáš PAR
30 Okál Miroslav ZLI 157 Kábrt Pavel PAR
31 Leška Petr ZLI 158 Kudrna Jaroslav PAR
32 Vala Petr ZLI 159 Plášek Karel PAR
33 Rulík Radim (TR) PLZ 160 Mikeska Michal PAR
34 Salfický Dušan (G) PLZ 161 Šindel Zdeněk (TR) KLA
35 Řezníček Josef PLZ 162 Cinibulk Martin (G) KLA
36 Jindřich Robert PLZ 163 Židlický Marek KLA
37 Hanzlík Jiří PLZ 164 Dlouhý Jan KLA
38 Kříž Ondřej PLZ 165 Táborský Pavel KLA
39 Zajíc Vladimír PLZ 166 Mádl Michal KLA
40 Geffert Pavel PLZ 167 Jelínek Jiří KLA
41 Pospíšil David PLZ 168 Mikolášek Tomáš KLA
42 Antoš Milan PLZ 169 Svoboda Ladislav KLA
43 Kořínek Petr PLZ 170 Burger Jiří KLA
44 Straka Michal PLZ 171 Tenkrát Petr KLA
45 Volák Milan PLZ 172 Kupka Tomáš KLA
46 Vostřák Pavel PLZ 173 Vorel Marek KLA
47 Navrátil Milan PLZ 174 Kaňka Michal KLA
48 Špaňhel Martin PLZ 175 Horna Tomáš KLA
49 Augusta Josef (TR) JIH 176 Mráz Zdeněk KLA
50 Suchan Jaroslav (G) JIH 177 Konečný Kamil (TR) TRI
51 Ťupa Martin JIH 178 Biegl Radovan (G) TRI
52 Morava Marian JIH 179 Pavelec Stanislav TRI
53 Divíšek Michal JIH 180 Kuntoš Jiří TRI
54 Svoboda Petr JIH 181 Gřegořek Petr TRI
55 Fuksa Zdeněk JIH 182 Číhal Miroslav TRI
56 Vlk Petr JIH 183 Procházka Robert TRI
57 Cihlář Jiří JIH 184 Ujčík Viktor TRI
58 Pípa Leoš JIH 185 Lubina Ladislav TRI
59 Melenovský Marek JIH 186 Peterek Jan TRI
60 Bruna Miroslav JIH 187 Folta Petr TRI
61 Mokrejš Petr JIH 188 Zima Aleš TRI
62 Adamec Václav JIH 189 Kaděra Roman TRI
63 Cachnin Richard JIH 190 Pletka Václav TRI
64 Klobouček Jan JIH 191 Moskal Patrik TRI
65 Neveselý Stanislav (TR) OPA 192 Appel David TRI
66 Masný Radek (G) OPA 193 Pařízek Jaroslav (TR) CBU
67 Krajíček Jan OPA 194 Mařík Michal (G) CBU
68 Tomášek Aleš OPA 195 Suchánek Rudolf CBU
69 Holík Vladimír OPA 196 Nedoma Milan CBU
70 Jelínek Tomáš OPA 197 Ťoupal Kamil CBU
71 Nohel Pavel OPA 198 Čech Roman CBU
72 Hub Jaroslav OPA 199 Martínek Radek CBU
73 Kučera Robert OPA 200 Sičák Vladimír CBU
74 Galkin Andrej OPA 201 Ťoupal Radek CBU
75 Selingr Pavel OPA 202 Turek Filip CBU
76 Bacho Pavel OPA 203 Sailer Petr CBU
77 Žurek Jiří OPA 204 Štrba Martin CBU
78 Zdráhal Pavel OPA 205 Barus Miroslav CBU
79 Savenko Bohdan OPA 206 Král Václav CBU
80 Sedlák Zdeněk OPA 207 Filipi Milan CBU
81 Trachta Karel (TR) KVA 208 Bartoš Peter CBU
82 Pejchar Rudolf (G) KVA 209 Farda Richard (TR) SLA
83 Pavlas Petr KVA 210 Málek Roman (G) SLA
84 Bláha Petr KVA 211 Kostka Robert SLA
85 Richter Martin KVA 212 Kolařík Pavel SLA
86 Snopek Jan KVA 213 Bakula Martin SLA
87 Filip Martin KVA 214 Kadlec Petr SLA
88 Kverka Jaromír KVA 215 Novák Jan SLA
89 Janků Pavel KVA 216 Růžička Vladimír SLA
90 Rousek Martin KVA 217 Doležal Jiří SLA
91 Steiner Ondřej KVA 218 Kucharčík Tomáš SLA
92 Metlička Pavel KVA 219 Sup Michal SLA
93 Streit Martin KVA 220 Machulda Vladimír SLA
94 Prokůpek Ladislav KVA 221 Míka Petr SLA
95 Richter Richard KVA 222 Divíšek Tomáš SLA
96 Maškarinec Martin KVA 223 Kopecký Jan SLA
97 Tabara Zdislav (TR) VSE 224 Polák Jiří SLA
98 Venkrbec Miroslav (TR) VSE 225 Hlinka Ivan (TR) CZE
99 Čechmánek Roman (G) VSE 226 Lener Slavomír (TR) CZE
100 Veber Jiří VSE 227 Hašek Dominik (G) CZE
101 Tesařík Radim VSE 228 Čechmánek Roman (G) CZE
102 Srdínko Jan VSE 229 Hnilička Milan (G) CZE
103 Jaškin Alexej VSE 230 Šmehlík Richard CZE
104 Zubíček Pavel VSE 231 Svoboda Petr CZE
105 Dopita Jiří VSE 232 Hamrlík Roman CZE
106 Procházka Martin VSE 233 Šlégr Jiří CZE
107 Patera Pavel VSE 234 Kučera František CZE
108 Bělohlav Radek VSE 235 Procházka Libor CZE
109 Kratěna Ondřej VSE 236 Špaček Jaroslav CZE
110 Broš Michal VSE 237 Reichel Robert CZE
111 Tomajko Jan VSE 238 Lang Robert CZE
112 Stantien Roman VSE 239 Patera Pavel CZE
113 Svozil Ladislav (TR) VIT 240 Procházka Martin CZE
114 Trvaj Jiří (G) VIT 241 Dopita Jiří CZE
115 Ševěček René VIT 242 Beránek Josef CZE
116 Škuta Vítězslav VIT 243 Moravec David CZE
117 Kowalczyk Pavel VIT 244 Čaloun Jan CZE
118 Philipp Radek VIT 245 Ručinský Martin CZE
119 Vůjtek Vladimír VIT 246 Straka Martin CZE
120 Čerbajev Alexander VIT 247 Jágr Jaromír CZE
121 Pavliš Libor VIT 248 Růžička Vladimír CZE
122 Polášek Libor VIT 249 Hejduk Milan CZE
123 Kotásek Martin VIT
124 Pavelek Zdeněk VIT
125 Lamich Martin VIT
126 Varickij Igor VIT
127 Hubáček Petr VIT

20th Anniversary OFS 98-99 II.série (x/10)

250 Slížek Ladislav (TR) SLA 373 Sýkora Michal SPA
251 Blažek Ladislav (G) SLA 374 Říha Miloš (TR) PAR
252 Jakovenko Andrej SLA 375 Barta Libor (G) PAR
253 Hejda Jan SLA 376 Cypljakov Alexander PAR
254 Kacíř Marian SLA 377 Pospíšil Robert PAR
255 Bacul Robin SLA 378 Čáslava Petr PAR
256 Sochor Jan SLA 379 Koudelka Martin PAR
257 Hrbek Petr SLA 380 Rozsíval Patrik PAR
258 Šebor Jan SLA 381 Tvrdík Michal PAR
259 Slavík Michal SLA 382 Vak Tomáš PAR
260 Jeřábek Vladimír (TR) LIT 383 Hadamczik Alois (TR) TRI
261 Pinc Marek (G) LIT 384 Lakosil Vlastimil (G) TRI
262 Gýna Vladimír LIT 385 Sekeráš Ľubomír TRI
263 Znojemský Martin LIT 386 Procházka Libor TRI
264 Kysela Robert LIT 387 Kántor Robert TRI
265 Hrbek Petr LIT 388 Cartelli Mario TRI
266 Piroš Kamil LIT 389 Král Richard TRI
267 Hübl Viktor LIT 390 Daňo Jozef TRI
268 Kacíř Marian LIT 391 Jánoš Branislav TRI
269 Hořava Miloslav LIT 392 Chlubna Tomáš TRI
270 Pinc Michal LIT 393 Havlát Martin TRI
271 Skořepa Zdeněk LIT 394 Jágr Jaroslav (TR) TRI
272 Sýkora Václav (TR) LIT 395 Bauer Lubomír (TR) KLA
273 Stavjaňa Antonín (TR) ZLI 396 Bílek Martin (G) KLA
274 Hrazdíra Richard (G) ZLI 397 Horčička Luboš (G) KLA
275 Rachůnek Karel ZLI 398 Kročák Jiří KLA
276 Březík David ZLI 399 Táborský Martin KLA
277 Zadina Marek ZLI 400 Eichenmann Zdeněk KLA
278 Balaštík Jaroslav ZLI 401 Eiselt Václav KLA
279 Ambruz Martin ZLI 402 Sedlák Přemysl KLA
280 Veselý Ondřej ZLI 403 Holšán Jiří KLA
281 Kapusta Tomáš ZLI 404 Kameš Jiří KLA
282 Martinák Tomáš ZLI 405 Hubáček Jiří KLA
283 Rachůnek Ivan ZLI 406 Lapáček Stanislav KLA
284 Šefčík Karel ZLI 407 Pozník Lukáš KLA
285 Sýkora Marek (TR) PLZ 408 Vejvoda Otakar (TR) KLA
286 Hudáček Vladimír (G) PLZ 409 Liška Jaroslav (TR) CBU
287 Vlček Ivan PLZ 410 Svoboda Oldřich (G) CBU
288 Čech Martin PLZ 411 Zíb Lukáš CBU
289 Vašíček Michal PLZ 412 Klimeš Michal CBU
290 Jeslínek Michal PLZ 413 Brabenec Kamil CBU
291 Bednář Vladimír PLZ 414 Kotalík Aleš CBU
292 Augusta Pavel PLZ 415 Brož Jiří CBU
293 Slížek Ladislav PLZ 416 Kutlák Zdeněk CBU
294 Dvořák Karel (TR) JIH 417 Nedorost Václav CBU
295 Novotný Marek (G) JIH 418 Rob Luboš CBU
296 Sáblík Lukáš (G) JIH 419 Prusek Martin (G) CZE
297 Zápotočný Daniel JIH 420 Kaberle František CZE
298 Duben Miroslav JIH 421 Vykoukal Jiří CZE
299 Polcar Aleš JIH 422 Veber Jiří CZE
300 Mejzlík Roman JIH 423 Benýšek Ladislav CZE
301 Matějovský Radek JIH 424 Štěpánek Martin CZE
302 Hodek Daniel JIH 425 Srdínko Jan CZE
303 Padělek Aleš JIH 426 Bělohlav Radek CZE
304 Padělek Ivan JIH 427 Výborný David CZE
305 Rajnoha Pavel JIH 428 Ujčík Viktor CZE
306 Adam Richard JIH 429 Meluzín Roman CZE
307 Caldr Vladimír (TR) JIH 430 Vůjtek Vladimír CZE
308 Dobrovolný Jiří JIH 431 Kratěna Ondřej CZE
309 Novák Lukáš JIH 432 Broš Michal CZE
310 Novotný Ivo JIH 433 Kacíř Marian CZE
311 Šmarda Jan JIH 434 Hlaváč Jan CZE
312 Oslizlo Lubomír (TR) OPA 435 Král Richard CZE
313 Cagaš Pavel (G) OPA 436 Kaděra Roman CZE
314 Kuchyňa Petr OPA 437 Hlinka Ivan (TR) CZE
315 Kadlec Drahomír OPA 438 Čechmánek Roman (G) CZE
316 Vyhlídal Michael OPA 439 Hnilička Milan (G) CZE
317 Javín Miroslav OPA 440 Procházka Libor CZE
318 Suchánek Petr OPA 441 Patera Pavel CZE
319 Škuta Vítězslav OPA 442 Procházka Martin CZE
320 Poláček Libor OPA 443 Augusta Josef (TR) CZE
321 Poukar Jiří OPA 444 Richter Pavel (TR) UH
322 Čech Michal OPA 445 Sýkora Marek (TR) UH
323 Fiala Lukáš OPA 446 Hnilička Milan (G) UH
324 Florián Lukáš OPA 447 Salfický Dušan (G) UH
325 Kubiš Milan OPA 448 Kučera František UH
326 Látal Jiří OPA 449 Benýšek Ladislav UH
327 Pavliš Libor OPA 450 Řezníček Josef UH
328 Punčochář Ivan OPA 451 Richter Martin UH
329 Vlach Rostislav OPA 452 Píša Aleš UH
330 Zapletal Tomáš OPA 453 Vlček Ivan UH
331 Beránek Josef (TR) KVA 454 Štěpánek Martin UH
332 Hamrla Robert (G) KVA 455 Jančařík Petr UH
333 Černošek Marek KVA 456 Výborný David UH
334 Sejejs Normunds KVA 457 Hlaváč Jan UH
335 Klimt Tomáš KVA 458 Zelenka Jiří UH
336 Procházka Radek KVA 459 Tenkrát Petr UH
337 Svoboda Radek KVA 460 Král Václav UH
338 Horák Michal KVA 461 Pospíšil David UH
339 Kraus Jakub KVA 462 Eiselt Václav UH
340 Pešat Ivo (G) VSE 463 Kucharčík Tomáš UH
341 Jakeš Tomáš VSE 464 Kořínek Petr UH
342 Šafařík Michal VSE 465 Janků Pavel UH
343 Sršeň Tomáš VSE 466 Ťoupal Radek UH
344 Mařák Zbyněk VSE 467 Prorok Ivo UH
345 Demel Tomáš VSE 468 Tabara Zdislav (TR) UH
346 Kavulič Ondřej VSE 469 Jágr Jaroslav (TR) UH
347 Suchý Petr VSE 470 Čechmánek Roman (G) UH
348 Zábranský Libor VSE 471 Procházka Libor UH
349 Vůjtek Vladimír (TR) VIT 472 Veber Jiří UH
350 Prusek Martin (G) VIT 473 Holaň Miloš UH
351 Galvas Lukáš VIT 474 Srdínko Jan UH
352 Jurečka Petr VIT 475 Kántor Robert UH
353 Brezgunov Vadim VIT 476 Tomášek Aleš UH
354 Zátopek Lukáš VIT 477 Duben Miroslav UH
355 Moravec David VIT 478 Dopita Jiří UH
356 Krayzel Luděk VIT 479 Procházka Martin UH
357 Krátoška Aleš VIT 480 Patera Pavel UH
358 Tomášek Aleš VIT 481 Bělohlav Radek UH
359 Holaň Miloš VIT 482 Moravec David UH
360 Kelner Roman VIT 483 Meluzín Roman UH
361 Výborný František (TR) SPA 484 Poukar Jiří UH
362 Přikryl Petr (G) SPA 485 Galkin Andrej UH
363 Toužimský Zdeněk SPA 486 Padělek Ivan UH
364 Burda Václav SPA 487 Zadina Marek UH
365 Benák Václav SPA 488 Čajánek Petr UH
366 Dobroň Michal SPA 489 Javín Miroslav UH
367 Žemlička Richard SPA 490 Kratěna Ondřej UH
368 Horák Roman SPA
369 Sivek Michal SPA
370 Kalla Jaroslav SPA
371 Richter Pavel SPA
372 Roubík Jaroslav SPA

20th Anniversary OFS 98-99 Insert OH 1998 (x/10)

1 Dopita Jiří CZE 11 Moravec David CZE
2 Hašek Dominik (G) CZE 12 Šmehlík Richard CZE
3 Jágr Jaromír CZE 13 Špaček Jaroslav CZE
4 Kučera František CZE 14 Procházka Martin CZE
5 Patera Pavel CZE 15 Hamrlík Roman CZE
6 Reichel Robert CZE 16 Hlinka Ivan (TR) CZE
7 Ručinský Martin CZE 17 Čechmánek Roman (G) CZE
8 Růžička Vladimír CZE 18 Beránek Josef CZE
9 Šlégr Jiří CZE 19 Lang Robert CZE
10 Svoboda Petr CZE 20 Straka Martin CZE

20th Anniversary OFS 98-99 Insert Momentky OH 1998 (x/10)

1 Střídačka CZE 4 Hašek + Šmehlík CZE
2 Hromada hráčů CZE 5 Hlinka + střídačka CZE
3 Hašek Dominik (G) CZE

20th Anniversary OFS 98-99 Legendy (x/10)

1 Nedomanský Václav 11 Nový Milan
2 Hořava Miloslav 12 Králík Jiří (G)
3 Šťastný Peter 13 Hrdina Jiří
4 Šejba Jiří 14 Černík František
5 Hlinka Ivan 15 Pospíšil František
6 Martinec Vladimír 16 Lála Jiří
7 Pouzar Jaroslav 17 Stavjaňa Antonín
8 Holeček Jiří (G) 18 Šindel Jaromír (G)
9 Čajka Luděk 19 Lukáč Vincent
10 Bukač Luděk 20 Pašek Dušan

20th Anniversary OFS 98-99 Znaky klubů (x/10)

NNO HC Chemopetrol Litvínov LIT NNO HC Velvana Kladno KLA
NNO HC IPB Pojišťovna Pardubice PAR NNO HC Vítkovice VIT
NNO HC Keramika Plzeň PLZ NNO HC ZPS Barum Zlín ZLI
NNO HC Opava OPA NNO HC Železárny Třinec TRI
NNO HC Slavia Praha SLA NNO HC Becherovka Karlovy Vary KVA
NNO HC Slovnaft Vsetín VSE NNO HC České Budějovice CBU
NNO HC Sparta Praha SPA NNO HC Dukla Jihlava JIH

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer