Jste zde

Na začátku září si můžete zakoupit základní set série Tournament of the Century

S koncem léte bychom vám rádi představili nový projekt, který nese název Tournament of the Century. Jelikož se blíží únorový termín olympijských her a budeme vzpomínat na 20 let starý triumf českých hokejistů v japonském Naganu, firma OFS se rozhodla k této příležitosti vydat novou sérii zaměřenou právě na náš "zlatý tým".

Základní set obsahuje 26 karet a jsou v něm všichni Čeští hokejisté tohoto turnaje včetně trenérů. V sobotu 9.září 2017 na tradiční burze hokejových karet v pražském Karlíně (konferenční sál Hotelu Čechie) se bude prodávat kompletní set řadových karet této jedinečné edice poprvé. Cena bude 390 Kč vč. DPH a karty jsou zabaleny do krabičky s potiskem. Set si budete moci v bezké době také zakoupit zde na webu OFS Cards.

Během února vyjde také speciální edice, která bude na tyto řadové karty navazovat a můžete se těšit na opravdu atraktivní karty jako vzpomínku na největší úspěch českého hokeje.

S řadovými kartami této série se můžete setkat také v promo balíčcích, které firma JRC Gamecentrum distribuuje k nové hře NHL 18.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer