Jste zde

OFS 2000 - 2001

OFS 00-01
OFS 00-01
Základní set
# 1-417 + 4 CL
Základní set
# 1-417 + 4 CL
1 HC České Budějovice CBU 212 Novotný Marek (G) TRI
2 Liška Jaroslav (TR) CBU 213 Lakosil Vlastimil (G) TRI
3 Pařízek Jaroslav (TR) CBU 214 Cartelli Mario TRI
4 Tlačil Jan (TR) CBU 215 Vlk Vladimír TRI
5 Pouzar Jaroslav (TR) CBU 216 Kuntoš Jiří TRI
6 Mařík Michal (G) CBU 217 Gřegořek Petr TRI
7 Čapek Ivo (G) CBU 218 Procházka Robert TRI
8 Martínek Radek CBU 219 Zetek Ondřej TRI
9 Suchánek Rudolf CBU 220 Nosek David TRI
10 Jasečko Stanislav CBU 221 Houdek Tomáš TRI
11 Mojžíš Pavel CBU 222 Harant Tomáš TRI
12 Benák Václav CBU 223 Král Richard TRI
13 Čierný Ladislav CBU 224 Ujčík Viktor TRI
14 Jindra Josef CBU 225 Daňo Jozef TRI
15 Král Václav CBU 226 Kapuš Richard TRI
16 Turek Filip CBU 227 Janků Pavel TRI
17 Rob Luboš CBU 228 Zadina Marek TRI
18 Bělohlav Radek CBU 229 Jánoš Branislav TRI
19 Kotalík Aleš CBU 230 Němčický Tomáš TRI
20 Brabenec Kamil CBU 231 Moskal Patrik TRI
21 Šimánek Jiří CBU 232 Appel David TRI
22 Štrba Martin CBU 233 Marek Jan TRI
23 Sailer Petr CBU 234 Hašek Jiří TRI
24 Filipi Milan CBU 235 HC Vítkovice VIT
25 Brož Jiří CBU 236 Hadamczik Alois (TR) VIT
26 Novotný Jiří CBU 237 Konečný Kamil (TR) VIT
27 Vondra Michal CBU 238 Trličík Mojmír (TR) VIT
28 HC Pardubice PAR 239 Prusek Martin (G) VIT
29 Paleček Josef (TR) PAR 240 Trvaj Jiří (G) VIT
30 Hemský Petr (TR) PAR 241 Smolka Lukáš (G) VIT
31 Barta Libor (G) PAR 242 Škuta Vítězslav VIT
32 Svoboda Adam (G) PAR 243 Jerofejev Dimitrij VIT
33 Barek Martin (G) PAR 244 Zápotočný Daniel VIT
34 Píša Aleš PAR 245 Jurečka Petr VIT
35 Malinský Jiří PAR 246 Philipp Radek VIT
36 Jančařík Petr PAR 247 Zátopek Lukáš VIT
37 Duben Miroslav PAR 248 Seman Daniel VIT
38 Pácal Tomáš PAR 249 Výtisk Jan VIT
39 Divíšek Michal PAR 250 Moravec David VIT
40 Novotný Andrej PAR 251 Procházka Martin VIT
41 Mudroch Petr PAR 252 Padělek Ivan VIT
42 Janecký Otakar PAR 253 Štraub Josef VIT
43 Lubina Ladislav PAR 254 Kaděra Roman VIT
44 Blažek Tomáš PAR 255 Ivan Marek VIT
45 Kudrna Jaroslav PAR 256 Pavelek Zdeněk VIT
46 Mikeska Michal PAR 257 Tomášek Martin VIT
47 Procházka Stanislav PAR 258 Selingr Pavel VIT
48 Tvrdík Michal PAR 259 Pleva Ján VIT
49 Filip Martin PAR 260 Padělek Aleš VIT
50 Koudelka Martin PAR 261 HC Havířov HAV
51 Kábrt Pavel PAR 262 Pešulka Ivo (TR) HAV
52 Sýkora Petr PAR 263 Režnar Jiří (TR) HAV
53 Rolinek Tomáš PAR 264 Biegl Radovan (G) HAV
54 Kolář Jan PAR 265 Masný Radek (G) HAV
55 HC Plzeň PLZ 266 Vyhlídal Michael HAV
56 Sýkora Marek (TR) PLZ 267 Javín Miroslav HAV
57 Salfický Dušan (G) PLZ 268 Pavlikovský Richard HAV
58 Kůs Petr (G) PLZ 269 Pavlas Petr HAV
59 Řezníček Josef PLZ 270 Rimmel Patrik HAV
60 Čech Martin PLZ 271 Tomášek Aleš HAV
61 Vlček Ivan PLZ 272 Suchánek Petr HAV
62 Hanzlík Jiří PLZ 273 Sršeň Tomáš HAV
63 Špelda Jaroslav PLZ 274 Folta Petr HAV
64 Toužimský Zdeněk PLZ 275 Pivko Libor HAV
65 Dobrovolný Jiří PLZ 276 Boháč Daniel HAV
66 Chotěborský Jan PLZ 277 Horák Roman HAV
67 Vostřák Pavel PLZ 278 Peterek Jan HAV
68 Kořínek Petr PLZ 279 Melenovský Marek HAV
69 Volák Milan PLZ 280 Zdráhal Pavel HAV
70 Straka Michal PLZ 281 Kontšek Roman HAV
71 Pospíšil David PLZ 282 Čech Michal HAV
72 Straka Josef PLZ 283 Sýkora Tomáš HAV
73 Antoš Milan PLZ 284 Streit Martin HAV
74 Nedorost Andrej PLZ 285 Melicherík Miloš HAV
75 Eiselt Václav PLZ 286 HC Sparta Praha SPA
76 Jelen Jiří PLZ 287 Říha Miloš (TR) SPA
77 Dvořák Michal PLZ 288 Výborný František (TR) SPA
78 Žůrek Jiří PLZ 289 Hynek Pavel (TR) SPA
79 Andrašovský Dušan PLZ 290 Bříza Petr (G) SPA
80 HC Slavia Praha SLA 291 Přikryl Petr (G) SPA
81 Šindel Jaromír (TR) SLA 292 Duba Tomáš (G) SPA
82 Weissmann Ondřej (TR) SLA 293 Zábranský Libor SPA
83 Blažek Ladislav (G) SLA 294 Kroupa Vlastimil SPA
84 Málek Roman (G) SLA 295 Ptáček František SPA
85 Kadlec Petr SLA 296 Dobroň Michal SPA
86 Novák Jan SLA 297 Šrek Pavel SPA
87 Krstev Angel SLA 298 Nedvěd Jaroslav SPA
88 Snopek Jan SLA 299 Holý Martin SPA
89 Klobouček Jan SLA 300 Rebolj Miha SPA
90 Hejda Jan SLA 301 Hanzlík Jan SPA
91 Martínek Petr SLA 302 Vůjtek Vladimír SPA
92 Slavík Jan SLA 303 Hlinka Jaroslav SPA
93 Branda Daniel SLA 304 Chabada Martin SPA
94 Alinč Jan SLA 305 Kratěna Ondřej SPA
95 Hübl Viktor SLA 306 Broš Michal SPA
96 Kopecký Jan SLA 307 Martinec Patrik SPA
97 Boháč Jan SLA 308 Žemlička Richard SPA
98 Skořepa Zdeněk SLA 309 Zelenka Jiří SPA
99 Sup Michal SLA 310 Novák Václav SPA
100 Matějovský Radek SLA 311 Havelka Petr SPA
101 Bacul Robin SLA 312 Sivek Michal SPA
102 Čermák Leoš SLA 313 Hrbek Petr SPA
103 Jíra Petr SLA 314 Duda Radek SPA
104 Tomica Marek SLA 315 Slanec Josef SPA
105 Hrbek Petr SLA 316 Kanko Petr SPA
106 HC Kladno KLA 317 HC Vsetín VSE
107 Novák Eduard (TR) KLA 318 Tabara Zdislav (TR) VSE
108 Fiala Petr (G) KLA 319 Venkrbec Miroslav (TR) VSE
109 Horčička Luboš (G) KLA 320 Kameš Jaroslav (G) VSE
110 Pinc Marek (G) KLA 321 Pešat Ivo (G) VSE
111 Pospíšil Jan (G) KLA 322 Plšek Lukáš (G) VSE
112 Kruliš Jan KLA 323 Srdínko Jan VSE
113 Mádl Michal KLA 324 Nedoma Milan VSE
114 Kříž Ondřej KLA 325 Štrbák Martin VSE
115 Boháček Jan KLA 326 Tesařík Radim VSE
116 Hájek David KLA 327 Zubíček Pavel VSE
117 Dlouhý Jan KLA 328 Jaškin Alexej VSE
118 Táborský Martin KLA 329 Kuboš Petr VSE
119 Kameš Jiří KLA 330 Spitzer Zbyněk VSE
120 Svoboda Ladislav KLA 331 Šafařík Michal VSE
121 Geffert Pavel KLA 332 Augusta Pavel VSE
122 Horna Tomáš KLA 333 Pardavý Ján VSE
123 Holšán Jiří KLA 334 Dopita Jiří VSE
124 Gardoň Radek KLA 335 Tomajko Jan VSE
125 Vlček Ladislav KLA 336 Stantien Roman VSE
126 Voskár Josef KLA 337 Sochor Jan VSE
127 Klimt Tomáš KLA 338 Paroulek Martin VSE
128 Sedlák Přemysl KLA 339 Lipianský Ján VSE
129 Plekanec Tomáš KLA 340 Hudler Jiří VSE
130 Havel Michal KLA 341 Veselý Ondřej VSE
131 Skuhravý Václav KLA 342 Jantovský Jiří VSE
132 HC Litvínov LIT 343 Žajgla Petr VSE
133 Sýkora Václav (TR) LIT 344 Demel Tomáš VSE
134 Vejvoda Otakar (TR) LIT 345 Vampola Petr VSE
135 Orct Zdeněk (G) LIT 346 HC Zlín ZLI
136 Podolka Michal (G) LIT 347 Stavjaňa Antonín (TR) ZLI
137 Nikolov Angel LIT 348 Venera Zdeněk (TR) ZLI
138 Pilař Karel LIT 349 Hudáček Vladimír (G) ZLI
139 Mrázek Radek LIT 350 Hrazdíra Richard (G) ZLI
140 Černošek Marek LIT 351 Tuček Petr (G) ZLI
141 Gýna Vladimír LIT 352 Žižka Tomáš ZLI
142 Ťupa Martin LIT 353 Marušák Jiří ZLI
143 Hranáč Jan LIT 354 Hamrlík Martin ZLI
144 Suchý Petr LIT 355 Luža Patrik ZLI
145 Reichel Robert LIT 356 Malena Rostislav ZLI
146 Rosol Petr LIT 357 Homer Ján ZLI
147 Kubinčák Vojtěch LIT 358 Zíb Lukáš ZLI
148 Piroš Kamil LIT 359 Žabka Boris ZLI
149 Kotrla Jindřich LIT 360 Okál Miroslav ZLI
150 Karjalainen Vesa LIT 361 Čajánek Petr ZLI
151 Kysela Robert LIT 362 Balaštík Jaroslav ZLI
152 Stavenský Stanislav LIT 363 Vala Petr ZLI
153 Martinec Tomáš LIT 364 Ambruz Martin ZLI
154 Žák Zdeněk LIT 365 Leška Petr ZLI
155 Tvrzník Martin LIT 366 Barus Miroslav ZLI
156 Bednařík Lukáš LIT 367 Kotásek Martin ZLI
157 HC Karlovy Vary KVA 368 Korhoň Lubomír ZLI
158 Rulík Radim (TR) KVA 369 Rachůnek Ivan ZLI
159 Pešout Martin (TR) KVA 370 Somík Radovan ZLI
160 Franěk Petr (G) KVA 371 Čech Filip ZLI
161 Šmíd Zdeněk (G) KVA 372 Jenáček Martin ZLI
162 Csipka Pavel (G) KVA 373 Mojžíš Pavel ZLI
163 Procházka Libor KVA 374 Navrátil Milan ZLI
164 Kántor Robert KVA 375 Šafařík Michal ZLI
165 Polák Jiří KVA 376 Blaťák Miroslav ZLI
166 Sejejs Normunds KVA 377 Jágr Team CL JT
167 Prošek Roman KVA 378 Turek Roman (G) JT
168 Žák Roman KVA 379 Hnilička Milan (G) JT
169 Punčochář Ivan KVA 380 Kaberle Tomáš JT
170 Punčochář Petr KVA 381 Kaberle František JT
171 Grof Jakub KVA 382 Hamrlík Roman JT
172 Kverka Jaromír KVA 383 Kubina Pavel JT
173 Chlubna Tomáš KVA 384 Jágr Jaromír JT
174 Procházka Radek KVA 385 Eliáš Patrik JT
175 Hruška David KVA 386 Hejduk Milan JT
176 Tomík Róbert KVA 387 Dvořák Radek JT
177 Kašpařík Pavel KVA 388 Nedvěd Petr JT
178 Rousek Martin KVA 389 Prospal Václav JT
179 Kalla Jaroslav KVA 390 Patera Pavel JT
180 Bohunický Peter KVA 391 Sýkora Petr JT
181 Košťál Jan KVA 392 Varaďa Václav JT
182 Domin Petr KVA 393 Straka Martin JT
183 Šinágl Petr KVA 394 Hrdina Jan JT
184 HC Znojmo ZNO 395 Volek David JT
185 Chalupa Milan (TR) ZNO 396 Vlasák Tomáš JT
186 Pazourek Pavel (TR) ZNO 397 Rozsíval Michal JT
187 Svoboda Oldřich (G) ZNO 398 Růžička Team CL RT
188 Kudrna Ladislav (G) ZNO 399 Blažek Ladislav (G) RT
189 Bahenský Miloslav (G) ZNO 400 Hořava Miloslav RT
190 Jakeš Tomáš ZNO 401 Kučera František RT
191 Heš Jiří ZNO 402 Sekeráš Ľubomír RT
192 Kumstát Pavel ZNO 403 Kadlec Petr RT
193 Soudek Karel ZNO 404 Špaček Jaroslav RT
194 Valko Pavol ZNO 405 Procházka František RT
195 Havíř David ZNO 406 Stavjaňa Antonín RT
196 Petlák David ZNO 407 Růžička Vladimír RT
197 Holík Vladimír ZNO 408 Rosol Petr RT
198 Pucher Peter ZNO 409 Reichel Robert RT
199 Uram Marek ZNO 410 Ručinský Martin RT
200 Plášek Karel ZNO 411 Beránek Josef RT
201 Mařák Zbyněk ZNO 412 Ujčík Viktor RT
202 Procházka Milan ZNO 413 Sup Michal RT
203 Fink Patrik ZNO 414 Prorok Ivo RT
204 Pazourek David ZNO 415 Cíger Zdeno RT
205 Vorel Marek ZNO 416 Hrdina Jiří RT
206 Haman Radek ZNO 417 Jágr Jaromír /
Růžička Vladimír ml.
RT
207 Lipina Petr ZNO CL Seznam karet (č.1)
208 Kumstát Petr ZNO CL Seznam karet (č.2)
209 HC Třinec TRI CL Seznam karet (č.3)
210 Vůjtek Vladimír (TR) TRI CL Seznam karet (č.4)
211 Mach Aleš (TR) TRI

OFS 00-01
OFS 00-01
Star ELH - zelená verze
# 1-36
Star ELH - zelená verze
# 1-36
1 Kameš Jaroslav (G) VSE 19 Orct Zdeněk (G) LIT
2 Dopita Jiří VSE 20 Reichel Robert LIT
3 Pardavý Ján VSE 21 Franěk Petr (G) KVA
4 Hudáček Vladimír (G) ZLI 22 Procházka Libor KVA
5 Čajánek Petr ZLI 23 Lakosil Vlastimil (G) TRI
6 Hrazdíra Richard (G) ZLI 24 Král Richard TRI
7 Bříza Petr (G) SPA 25 Ujčík Viktor TRI
8 Zelenka Jiří SPA 26 Prusek Martin (G) VIT
9 Žemlička Richard SPA 27 Procházka Martin VIT
10 Barta Libor (G) PAR 28 Štraub Josef VIT
11 Svoboda Adam (G) PAR 29 Gardoň Radek KLA
12 Janecký Otakar PAR 30 Horčička Luboš (G) KLA
13 Král Václav CBU 31 Sršeň Tomáš HAV
14 Suchánek Rudolf CBU 32 Biegl Radovan (G) HAV
15 Mařík Michal (G) CBU 33 Svoboda Oldřich (G) ZNO
16 Salfický Dušan (G) PLZ 34 Uram Marek ZNO
17 Kořínek Petr PLZ 35 Blažek Ladislav (G) SLA
18 Vlček Ivan PLZ 36 Málek Roman (G) SLA

OFS 00-01
OFS 00-01
Star ELH - fialová verze
# 1-36
Star ELH - fialová verze
# 1-36
1 Kameš Jaroslav (G) VSE 19 Orct Zdeněk (G) LIT
2 Dopita Jiří VSE 20 Reichel Robert LIT
3 Pardavý Ján VSE 21 Franěk Petr (G) KVA
4 Hudáček Vladimír (G) ZLI 22 Procházka Libor KVA
5 Čajánek Petr ZLI 23 Lakosil Vlastimil (G) TRI
6 Hrazdíra Richard (G) ZLI 24 Král Richard TRI
7 Bříza Petr (G) SPA 25 Ujčík Viktor TRI
8 Zelenka Jiří SPA 26 Prusek Martin (G) VIT
9 Žemlička Richard SPA 27 Procházka Martin VIT
10 Barta Libor (G) PAR 28 Štraub Josef VIT
11 Svoboda Adam (G) PAR 29 Gardoň Radek KLA
12 Janecký Otakar PAR 30 Horčička Luboš (G) KLA
13 Král Václav CBU 31 Sršeň Tomáš HAV
14 Suchánek Rudolf CBU 32 Biegl Radovan (G) HAV
15 Mařík Michal (G) CBU 33 Svoboda Oldřich (G) ZNO
16 Salfický Dušan (G) PLZ 34 Uram Marek ZNO
17 Kořínek Petr PLZ 35 Blažek Ladislav (G) SLA
18 Vlček Ivan PLZ 36 Málek Roman (G) SLA

OFS 00-01
OFS 00-01
Star ELH - růžová verze
# 1-36
Star ELH - růžová verze
# 1-36
1 Kameš Jaroslav (G) VSE 19 Orct Zdeněk (G) LIT
2 Dopita Jiří VSE 20 Reichel Robert LIT
3 Pardavý Ján VSE 21 Franěk Petr (G) KVA
4 Hudáček Vladimír (G) ZLI 22 Procházka Libor KVA
5 Čajánek Petr ZLI 23 Lakosil Vlastimil (G) TRI
6 Hrazdíra Richard (G) ZLI 24 Král Richard TRI
7 Bříza Petr (G) SPA 25 Ujčík Viktor TRI
8 Zelenka Jiří SPA 26 Prusek Martin (G) VIT
9 Žemlička Richard SPA 27 Procházka Martin VIT
10 Barta Libor (G) PAR 28 Štraub Josef VIT
11 Svoboda Adam (G) PAR 29 Gardoň Radek KLA
12 Janecký Otakar PAR 30 Horčička Luboš (G) KLA
13 Král Václav CBU 31 Sršeň Tomáš HAV
14 Suchánek Rudolf CBU 32 Biegl Radovan (G) HAV
15 Mařík Michal (G) CBU 33 Svoboda Oldřich (G) ZNO
16 Salfický Dušan (G) PLZ 34 Uram Marek ZNO
17 Kořínek Petr PLZ 35 Blažek Ladislav (G) SLA
18 Vlček Ivan PLZ 36 Málek Roman (G) SLA

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer