Jste zde

OFS plus 2012 - 2013

OFS plus 12-13
OFS plus 12-13
Základní set
# 1-357
Základní set
# 1-357
Základní set Die-Cut
(1 of 100)
# 1-357
Základní set Die-Cut
(1 of 100)
# 1-357
1 Melka Antonín KLA 180 Bulíř Michal LIB
2 Kuchejda David KLA 181 Pavelec Ondřej (G) Rc LIB
3 Růžička David KLA 182 Galamboš Peter Rc LIB
4 Majeský Ivan KLA 183 Nedvěd Petr LIB
5 Valský Jakub KLA 184 Novotný Štěpán Rc LIB
6 Dalecký Jan Rc KLA 185 Filippi Tomáš Rc LIB
7 Eberle Jan KLA 186 Netík Tomáš LIB
8 Hlaváč Jan KLA 187 Urban Tomáš LIB
9 Chábera Jan (G) KLA 188 Furch Dominik (G) SLA
10 Piskáček Jan KLA 189 Krejčík Jakub SLA
11 Jágr Jaromír KLA 190 Šulc Jakub SLA
12 Drtina Jiří KLA 191 Dresler Jan SLA
13 Kuchler Jiří KLA 192 Kempný Michal SLA
14 Tlustý Jiří KLA 193 Kopřiva Miroslav (G) SLA
15 Procházka Libor KLA 194 Kadlec Petr SLA
16 Cikánek Lukáš (G) KLA 195 Červenka Roman SLA
17 Černošek Marek KLA 196 Beňovič Tomáš SLA
18 Hovorka Marek KLA 197 Sobotka Vladimír SLA
19 Židlický Marek KLA 198 Krejčí Daniel Rc SLA
20 Látal Martin KLA 199 Sklenář Jakub SLA
21 Dragoun Michal KLA 200 Alinč Jan SLA
22 Lukáč Michal KLA 201 Stránský Jan SLA
23 Patera Pavel KLA 202 Kalla Jaroslav SLA
24 Macholda Petr KLA 203 Krenželok Lukáš SLA
25 Mocek Petr KLA 204 Žejdl Lukáš SLA
26 Obdržálek Petr Rc KLA 205 Tomica Marek SLA
27 Kaberle Tomáš KLA 206 Poletín Michal SLA
28 Plekanec Tomáš KLA 207 Jelínek Petr SLA
29 Ševc Martin PLZ 208 Hertl Tomáš SLA
30 Rask Tuukka (G) Rc PLZ 209 Micka Tomáš SLA
31 Pletka Václav PLZ 210 Pospíšil Tomáš SLA
32 Svoboda Adam (G) PLZ 211 Růžička Vladimír SLA
33 Růžička Dan PLZ 212 Foster Alex SPA
34 Jeřábek Jakub PLZ 213 Krstev Angel SPA
35 Lev Jakub PLZ 214 Přibyl Daniel SPA
36 Kovář Jan PLZ 215 Kočí David SPA
37 Hanzlík Jiří PLZ 216 Simon Dominik Rc SPA
38 Marušák Jiří PLZ 217 Rachůnek Ivan SPA
39 Balej Jozef PLZ 218 Hlinka Jaroslav SPA
40 Heřman Martin PLZ 219 Luňák Lukáš SPA
41 Straka Martin PLZ 220 Schwarz Marek (G) SPA
42 Dvořák Michal PLZ 221 Neuvirth Michal (G) Rc SPA
43 Gulaš Milan PLZ 222 Forman Miroslav SPA
44 Havlíček Ondřej PLZ 223 Jánský Peter SPA
45 Kratěna Ondřej PLZ 224 Tenkrát Petr SPA
46 Hollweg Ryan Rc PLZ 225 Ton Petr SPA
47 Frolo Tomáš PLZ 226 Philipp Radek SPA
48 Pitule Tomáš Rc PLZ 227 Gawryletz Travis SPA
49 Slovák Tomáš Rc PLZ 228 Milam Troy SPA
50 Vlasák Tomáš PLZ 229 Bahenský Zdeněk SPA
51 Píša Aleš PAR 230 Vantuch Lukáš SPA
52 Salfický Dušan (G) PAR 231 Hořava Petr SPA
53 Buchtele Jan PAR 232 Rachůnek Tomáš SPA
54 Kolář Jan II. PAR 233 Sičák Vladimír SPA
55 Semorád Jan PAR 234 Broš Michal SPA
56 Starý Jan PAR 235 Pacovský Dominik SPA
57 Cetkovský Jiří PAR 236 Žalčík Lukáš SPA
58 Vašíček Jiří PAR 237 Husák Patrik SPA
59 Beech Kris Rc PAR 238 Treille Sacha SPA
60 Nahodil Lukáš PAR 239 Treille Yorick SPA
61 Ďaloga Marek Rc PAR 240 Ovčáčik Ctirad TRI
62 Drtina Marek PAR 241 Rákos Daniel TRI
63 Růžička Martin (G) PAR 242 Květoň David TRI
64 Šagát Martin PAR 243 Hrňa Erik TRI
65 Brendl Pavel PAR 244 Orsava Jakub TRI
66 Somík Radovan PAR 245 Peterek Jan TRI
67 Kousal Robert PAR 246 Polanský Jiří TRI
68 Nosek Tomáš PAR 247 Hrabal Josef TRI
69 Benák Václav PAR 248 Galvas Lukáš TRI
70 Kočí Václav PAR 249 Zíb Lukáš TRI
71 Hemský Aleš Rc PAR 250 Zagrapan Marek TRI
72 Kindl Jakub Rc PAR 251 Adamský Martin TRI
73 Zohorna Tomáš PAR 252 Lojek Martin TRI
74 Bartek Martin PAR 253 Podešva Martin TRI
75 Krejčí David Rc PAR 254 Růžička Martin TRI
76 Sedlák Adam VIT 255 Hamerlík Peter (G) TRI
77 Rehák Denis VIT 256 Bonk Radek TRI
78 Šindelář Filip (G) VIT 257 Klesla Rostislav TRI
79 Štencel Jan Rc VIT 258 Hrubec Šimon (G) TRI
80 Burger Jiří VIT 259 Klimenta Tomáš TRI
81 Ondrušek Jiří Rc VIT 260 Klouček Tomáš TRI
82 Sloboda Karol VIT 261 Varaďa Václav TRI
83 Klimek Lukáš VIT 262 Roth Vladimír TRI
84 Kucsera Lukáš VIT 263 Zucker David KVA
85 Malík Marek VIT 264 Kohn Dustin Rc KVA
86 Barinka Michal VIT 265 Skladaný František KVA
87 Walker Nathan VIT 266 Heřman Jan KVA
88 Roman Ondřej VIT 267 Košťál Jan KVA
89 Šedivý Ondřej VIT 268 Látal Jan KVA
90 Hruška Radim VIT 269 Mensator Lukáš (G) KVA
91 Málek Roman (G) VIT 270 Pech Lukáš KVA
92 Polák Roman VIT 271 Gründlig Martin KVA
93 Szturc Roman VIT 272 Zaťovič Martin KVA
94 Huna Rudolf VIT 273 Keith Matt Rc KVA
95 Káňa Tomáš VIT 274 Gulaši Michal KVA
96 Voráček Tomáš VIT 275 Vachovec Michal KVA
97 Ujčík Viktor VIT 276 Gřegořek Petr KVA
98 Svačina Vladimír VIT 277 Koblasa Petr Rc KVA
99 Valábik Boris Rc BRN 278 Kumstát Petr KVA
100 Krejčiřík Filip Rc BRN 279 Rohan Martin KVA
101 Zohorna Hynek BRN 280 Prošek Roman KVA
102 Koreis Jakub BRN 281 Rohan Tomáš KVA
103 Svoboda Jakub BRN 282 Závorka Tomáš (G) KVA
104 Hruška Jan BRN 283 Skuhravý Václav KVA
105 Káňa Jan BRN 284 Kloz Vojtěch KVA
106 Švrček Jan BRN 285 Honejsek Antonín ZLI
107 Trvaj Jiří (G) BRN 286 Köhler Bedřich ZLI
108 Kováčik Jozef BRN 287 Řezníček Dalibor ZLI
109 Valach Juraj BRN 288 Čech Filip ZLI
110 Čermák Leoš BRN 289 Sedláček Jakub (G) ZLI
111 Dočekal Martin Rc BRN 290 Balaštík Jaroslav ZLI
112 Falter Martin (G) BRN 291 Ondráček Jiří ZLI
113 Hořava Miloslav BRN 292 Horčička Luboš (G) ZLI
114 Holec Miroslav BRN 293 Melenovský Marek ZLI
115 Dlouhý Radek BRN 294 Hamrlík Martin ZLI
116 Bičánek Radim BRN 295 Matějíček Martin ZLI
117 Petrovický Róbert BRN 296 Horák Oldřich Rc ZLI
118 Erat Roman BRN 297 Kotvan Oldrich Rc ZLI
119 Malec Tomáš BRN 298 Veselý Ondřej ZLI
120 Svoboda Tomáš BRN 299 Kubiš Pavel ZLI
121 Žižka Tomáš BRN 300 Čajánek Petr ZLI
122 Kotalík Aleš CBU 301 Holík Petr ZLI
123 Jank Bohumil CBU 302 Leška Petr ZLI
124 Ptáček František CBU 303 Šenkeřík Petr ZLI
125 Marek Jakub CBU 304 Zámorský Petr ZLI
126 Suja Jakub Rc CBU 305 Tesařík Radim ZLI
127 Šimánek Jiří CBU 306 Linhart Tomáš ZLI
128 Sáblík Lukáš (G) CBU 307 Okál Zdeněk Rc ZLI
129 Podlešák Martin CBU 308 Lukeš František LIT
130 Kolarz Michael CBU 309 Černý Jakub LIT
131 Švihálek Michal CBU 310 Brejčák Ján LIT
132 Kantor Pavel (G) CBU 311 Gula Jiří LIT
133 Kašpařík Pavel CBU 312 Zeman Jiří LIT
134 Frühauf Peter CBU 313 Kubát Karel LIT
135 Martínek Radek CBU 314 Posmyk Marek LIT
136 Dej Rastislav CBU 315 Frolík Martin LIT
137 Vydarený René CBU 316 Ručinský Martin LIT
138 Soudek Robin Rc CBU 317 Stříteský Matěj LIT
139 Vráblík Roman CBU 318 Trávníček Michal LIT
140 Červený Rudolf CBU 319 Majdan Juraj LIT
141 Knotek Tomáš CBU 320 Francouz Pavel (G) LIT
142 Mertl Tomáš CBU 321 Franěk Petr (G) LIT
143 Prokop Tomáš Rc CBU 322 Kousalík Petr LIT
144 Pavlas Aleš CHOM 323 Rapáč Richard LIT
145 Palin Brett Rc CHOM 324 Hanzl Robin LIT
146 Hruška David CHOM 325 Martynek Rostislav LIT
147 Hafenrichter Jaroslav Rc CHOM 326 Hübl Viktor LIT
148 Mrázek Jaroslav CHOM 327 Baláž Vladislav Rc LIT
149 Hromas Karel CHOM 328 Kubinčák Vojtěch LIT
150 Pulpán Lukáš CHOM 329 Holub Jan LIT
151 Sikora Marek Rc CHOM 330 Němec Erik Rc VIT
152 Lučka Martin CHOM 331 Hanzal Martin CBU
153 Rýgl Martin CHOM 332 Kica Petr LIB
154 Frolík Michael Rc CHOM 333 Bárta Michal LIB
155 Důras Michal CHOM 334 Dušek Antonín LIB
156 Kraft Milan CHOM 335 Vlach Roman LIB
157 Procházka Milan CHOM 336 Čutta Jakub LIB
158 Řehoř Milan (G) CHOM 337 Simmonds Wayne Rc LIB
159 Zálešák Miroslav CHOM 338 Stewart Chris Rc LIB
160 Lusňák Patrik CHOM 339 Kohn Ladislav CBU
161 Jíra Petr Rc CHOM 340 Prospal Václav Rc CBU
162 Duda Radek CHOM 341 Ference Andrew Rc CBU
163 Hřebejk Štěpán CHOM 342 Bicek Jiří KLA
164 Bartejs Tomáš Rc CHOM 343 Urbanec Patrik Rc ZLI
165 Kostúr Matúš (G) Rc CHOM 344 Kovář Lukáš Rc VIT
166 Špaček Daniel LIB 345 Hlinka Michal VIT
167 Štich David LIB 346 Strapáč Petr VIT
168 Holub Jan LIB 347 Hanzlík Jan SPA
169 Víšek Jan LIB 348 Hovorka Marek SPA
170 Výtisk Jan LIB 349 Sedláček Vojtěch (G) SPA
171 Kudrna Jaroslav LIB 350 Mojžíš Tomáš Rc SPA
172 Vlach Jaroslav Rc LIB 351 Rutta Jan Rc CHOM
173 Cebák Juraj Rc LIB 352 Jurčina Milan Rc CHOM
174 Šmíd Ladislav Rc LIB 353 Hrabák Radek Rc CHOM
175 Derner Lukáš LIB 354 Vallin Ari Rc SPA
176 Krejčík Lukáš LIB 355 Mazanec Marek (G) PLZ
177 Vantuch Lukáš LIB 356 St. Pierre Nicolas PLZ
178 Pinc Marek (G) LIB 357 Petruška Patrik PLZ
179 Čakajík Martin LIB

OFS plus 12-13
OFS plus 12-13
Dotisk 1
# 358-457 + CL
Dotisk 1
# 358-457 + CL
358 Gřegořek Petr SPA 409 Radil Lukáš PAR
359 Sekáč Jiří Rc SPA 410 Gawryletz Travis PAR
360 Šlahař Jakub ZLI 411 Schleiss Jan Rc PLZ
361 Kučný Jiří SLA 412 Mozík Vojtěch PLZ
362 Kolařík Pavel SLA 413 Kašpařík Pavel PLZ
363 Kuboš Petr SLA 414 Johnson Nick PLZ
364 Skokan Dávid Rc SLA 415 Melicherčík Marcel (G) Rc SPA
365 Bednář Jaroslav SLA 416 Pinc Marek (G) SPA
366 MacDonald Andrew Rc KVA 417 Pilař Karel SPA
367 Nosek David KVA 418 Hudler Jiří TRI
368 Drtina Jiří KVA 419 Stehlík Richard VIT
369 Bicek Jiří KVA 420 Kuba Filip Rc VIT
370 Doležal Jiří KVA 421 Valenta Tomáš ZLI
371 Káňa Tomáš KVA 422 Fořt Tomáš ZLI
372 Pohl Petr KVA 423 Hruška Milan BRN
373 Grman Michal Rc KVA 424 Lušňák Patrik BRN
374 Mrázek Petr Rc BRN 425 Burian Vilém BRN
375 Čiliak Marek (G) BRN 426 Dujsík Tomáš Rc BRN
376 Wasserbauer Jan Rc BRN 427 Harant Tomáš CBU
377 Divíšek Tomáš BRN 428 Květoň Lukáš CBU
378 Němec Vojtěch BRN 429 Dietz Stanislav CBU
379 Rousek Tomáš Rc CBU 430 Kužel Lukáš KLA
380 Kohn Ladislav Rc CBU 431 Jass Koba Rc KLA
381 Kovář Jakub (G) CBU 432 Hořava Miloslav KLA
382 Kříž Lukáš Rc CBU 433 Bulík Tomáš Rc LIB
383 Prokop Tomáš Rc CBU 434 Šimek Radim Rc LIB
384 Langhammer Jakub CBU 435 Vošvrda Tomáš (G) LIB
385 Michálek Milan CBU 436 Jonák Vít Rc LIB
386 Macháček Petr CHOM 437 Duda Radek LIB
387 Račuk Marek Rc CHOM 438 Pospíšil Tomáš LIB
388 Šagát Martin CHOM 439 Vitásek Ondřej Rc LIB
389 Kůs Jaroslav Rc CHOM 440 Schwarz Marek (G) LIB
390 Chlouba Roman Rc CHOM 441 Jánošík Adam Rc LIB
391 Treille Yorick CHOM 442 Ludvík David LIT
392 Gajovský Nikola CHOM 443 Piroš Kamil LIT
393 Trefný Jakub Rc CHOM 444 Smolka Pavel Rc LIT
394 Hanuljak Miroslav (G) Rc CHOM 445 Horák Lukáš (G) Rc LIT
395 Drtil Tomáš Rc KLA 446 Hudec Stanislav PAR
396 Strnad Jakub Rc KLA 447 Mocek Petr PAR
397 Kameš Vladimír KLA 448 Vampola Petr PLZ
398 Doudera Milan Rc KLA 449 Havíř David PLZ
399 Redlich Tomáš Rc KLA 450 Hunkes Jiří SPA
400 Jonák Vít Rc LIB 451 Svoboda Jaroslav SPA
401 Jánošík Adam Rc LIB 452 Kudělka Tomáš VIT
402 Piroš Kamil LIT 453 Stehlík Richard VIT
403 Smolka Pavel LIT 545 Káňa Jan I. VIT
404 Nechvátal Patrik (G) LIT 455 Húževka Peter VIT
405 Jareš Richard LIT 456 Bartánus Marek VIT
406 Pšurný Roman LIT 457 Pacl Jindřich (G) Rc PLZ
407 Tybor Radoslav Rc PAR S18 Seznam karet
408 Rolinek Tomáš PAR

OFS plus 12-13
OFS plus 12-13
Dotisk 2
# 458-474
Dotisk 2
# 458-474
Dotisk 2 Die-Cut
(1 of 100)
# 458-474
Dotisk 2 Die-Cut
(1 of 100)
# 458-474
458 Michálek Milan CBU 467 Divíšek Tomáš CHOM
459 Hořava Petr KLA 468 Káňa Tomáš CHOM
460 Rolinek Tomáš PAR 469 Kubinčák Vojtěch CHOM
461 Marušák Jiří PAR 470 Chimera Jason Rc CHOM
462 Matuš Radim Rc TRI 471 Kašík Libor (G) ZLI
463 Šimboch Juraj (G) Rc TRI 472 Štůrala Tomáš (G) ZLI
464 Kania Jakub TRI 473 Rozum Kevin (G) Rc ZLI
465 Stehlík Jakub CHOM 474 Paprskář Pavel ZLI
466 Jurčina Milan Rc CHOM

OFS plus 12-13
OFS plus 12-13
Parallels (1 of 250)
# 1-21
Parallels (1 of 250)
# 1-21
Parallels Die-Cut
(1 of 100)
# 1-24
Parallels Die-Cut
(1 of 100)
# 1-24
011P Jágr Jaromír KLA 174P Šmíd Ladislav Rc LIB
014P Tlustý Jiří KLA 181P Pavelec Ondřej (G) Rc LIB
019P Židlický Marek KLA 195P Červenka Roman SLA
027P Kaberle Tomáš KLA 197P Sobotka Vladimír SLA
028P Plekanec Tomáš KLA 221P Neuvirth Michal (G) Rc SPA
030P Rask Tuukka (G) Rc PLZ 257P Klesla Rostislav TRI
046P Hollweg Ryan Rc PLZ 331P Hanzal Martin CBU
071P Hemský Aleš Rc PAR 337P Simmonds Wayne Rc LIB
072P Kindl Jakub Rc PAR 340P Prospal Václav CBU
075P Krejčí David Rc PAR 341P Ference Andrew CBU
092P Polák Roman VIT 352P Jurčina Milan Rc CHOM
154P Frolík Michael Rc CHOM 418P Hudler Jiří TRI

OFS plus 12-13
OFS plus 12-13
Signature
(1 of [GOLD Die-Cut,BLACK,RED])
# 1-50 + 1 CL
Jersey
(1 of 350)
# 1-25
1 Cebák Juraj
[20,49,43]
LIB J1 Jágr Jaromír KLA
2 Bulíř Michal
[20,80,50]
LIB J2 Kaberle Tomáš KLA
3 Závorka Tomáš (G)
[20,40,40]
KVA J3 Plekanec Tomáš KLA
4 Látal Jan
[20,40,40]
KVA J4 Židlický Marek KLA
5 Brendl Pavel
[20,100,50]*
PAR J5 Tlustý Jiří KLA
6 Benák Václav
[20,72,50]
PAR J6 Martínek Radek CBU
7 Kolář Jan II.
[20,100,50]*
PAR J7 Šmíd Ladislav LIB
8 Salfický Dušan (G)
[20,69,50]
PAR J8 Pavelec Ondřej (G) LIB
9 Žižka Tomáš
[20,100,50]
BRN J9 Frolík Michael CHOM
10 Hruška Jan
[20,100,50]
BRN J10 Hemský Aleš PAR
11 Svoboda Tomáš
[20,21,20]
BRN J11 Krejčí David PAR
12 Šimánek Jiří
[20,70,50]
CBU J12 Kindl Jakub PAR
13 Hrabal Josef
[20,80,50]
TRI J13 Rask Tuukka (G) PLZ
14 Varaďa Václav
[20,80,50]
TRI J14 Hollweg Ryan PLZ
15 Růžička Martin
[20,100,50]
TRI J15 Klesla Rostislav TRI
16 Furch Dominik (G)
[20,80,50]
SLA J16 Sobotka Vladimír SLA
17 Kalla Jaroslav
[20,80,50]
SLA J17 Červenka Roman SLA
18 Sklenář Jakub
[20,80,50]
SLA J18 Polák Roman VIT
19 Hlinka Jaroslav
[20,80,50]
SPA J19 Trvaj Jiří (G) BRN
20 Milam Troy
[20,80,50]
SPA J20 Varaďa Václav TRI
21 Kočí David
[20,80,50]
SPA J21 Simmonds Wayne LIB
22 Szturc Roman
[20,100,50]
VIT J22 Kočí David SPA
23 Svačina Vladimír
[20,100,50]
VIT J23 Kotalík Aleš CBU
24 Roman Ondřej
[20,100,50]
VIT J24 Straka Martin PLZ
25 Slovák Tomáš
[20,74,50]
PLZ J25 Neuvirth Michal (G) SPA
26 Gulaš Milan
[20,67,50]
PLZ CL Seznam karet
27 Balej Jozef
[20,40,40]
PLZ
28 Pletka Václav
[20,76,50]
PLZ
29 Honejsek Antonín
[20,80,50]
ZLI
30 Veselý Ondřej
[20,80,50]
ZLI
31 Kostúr Matúš (G)
[20,50,50]
CHOM
32 Hruška David
[20,50,50]
CHOM
33 Duda Radek
[20,80,50]
CHOM
34 Chábera Jan (G)
[20,45,40]
KLA
35 Macholda Petr
[20,60,40]
KLA
36 Eberle Jan
[20,50,40]
KLA
37 Jank Bohumil
[20,56,40]
CBU
38 Valský Jakub
[20,50,40]
KLA
39 Štencel Jan
[20,84,50]
VIT
40 Marušák Jiří
[20,70,50]
PLZ
41 Kováčik Jozef
[20,100,50]
BRN
42 Zagrapan Marek
[20,80,50]
TRI
43 Švihálek Michal
[20,67,50]
CBU
44 Hořava Miloslav
[20,100,50]
BRN
45 Hamerlík Peter (G)
[20,80,50]
TRI
46 Holík Petr
[20,80,50]
ZLI
47 Urban Tomáš
[20,80,50]
LIB
48 Francouz Pavel (G)
[20,70,50]
LIT
49 Kubát Karel
[20,80,50]
LIT
50 Martynek Rostislav
[20,81,50]
LIT
CL Seznam karet


* pozn. karty neobsahují podpis hokejisty, pouze limitaci

OFS plus 12-13
OFS plus 12-13
Signature Premium
(1 of [GOLD Die-Cut,Silver,RED,nno])
# 1-4 + 1 CL
Maxi karta Jaromír Jágr
(1 of 249)
# 1-9
1 Židlický Marek
[1/9,0/100,1/29,0/200]
KLA 1/9 Jágr Jaromír KLA
2 Jágr Jaromír
[10/0,0/100,30/0,0/200]
KLA 2/9 Jágr Jaromír KLA
3 Plekanec Tomáš
[10/0,0/100,30/0,0/200]
KLA 3/9 Jágr Jaromír KLA
4 Tlustý Jiří
[10/0,0/100,23/7,0/200]
KLA 4/9 Jágr Jaromír KLA
5/9 Jágr Jaromír KLA
6/9 Jágr Jaromír KLA
7/9 Jágr Jaromír KLA
8/9 Jágr Jaromír KLA
9/9 Jágr Jaromír KLA


pozn. podepsané/nepodepsané


OFS plus 12-13
OFS plus 12-13
Legendy (1 of 250)
# 1-31 + CL
Legendy (1 of 250)
# 1-31 + CL
Legendy Die-Cut
(1 of 100)
# 1-31 + CL
Legendy Die-Cut
(1 of 100)
# 1-31 + CL
1 Stavjaňa Antonín GTW 17 Procházka František LIT
2 Uvíra Eduard ČSSR 18 Svoboda Radoslav ČSSR
3 Černík František VIT 19 Rusnák Dárius SLO
4 Šindel Jaromír (G) VIT 20 Mečiar Stanislav PAR
5 Bubla Jiří SPA 21 Trešl Ladislav BRN
6 Crha Jiří JIH 22 Kameš Vladimír ČSSR
7 Dudáček Jiří KLA 23 Seiml Oldřich ČSR
8 Vodák Jiří GTW 24 Vidlák Milan ČSR
9 Kapoun Miroslav (G) LIT 25 Hrdina Jiří ČSR
10 Lang Karel (G) BRN 26 Záhorský Jozef (G) ČSR
11 Kasper Jan ČSR 27 Vejvoda Otakar KLA
12 Klůc Miroslav CHOM 28 Božek Roman JIH
13 Svozil Ladislav VIT 29 Pašek Dušan ČSR
14 Holaň Miloš ml. VIT 30 Lála Jiří CBU
15 Holaň Miloš st. VIT 31 Klůc Miroslav ČSR
16 Fryčer Miroslav VIT S16 Seznam karet

OFS plus 12-13
OFS plus 12-13
Klubová karta
# 1-14
Seznam karet (logo)
# 1-14
Klubová karta Die-Cut
(1 of 100)
# 1-14
Seznam karet (logo) Die-Cut
(1 of 100)
# 1-14
1 HC MOUNTFIELD CBU 1 PSG Zlín ZLI
2 Piráti Chomutov CHOM 2 HC Vítkovice Steel VIT
3 HC Energie Karlovy Vary KVA 3 HC Energie Karlovy Vary KVA
4 Rytíři Kladno KLA 4 HC Oceláři Třinec TRI
5 HC Kometa Brno BRN 5 HC Sparta Praha SPA
6 Bílí Tygři Liberec LIB 6 HC Slavia Praha SLA
7 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice PAR 7 HC ŠKODA Plzeň PLZ
8 HC ŠKODA Plzeň PLZ 8 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice PAR
9 HC Slavia Praha SLA 9 HC VERVA Litvínov LIT
10 HC Sparta Praha SPA 10 Bílí Tygři Liberec LIB
11 HC Oceláři Třinec TRI 11 Rytíři Kladno KLA
12 HC Vítkovice Steel VIT 12 Piráti Chomutov CHOM
13 PSG Zlín ZLI 13 HC MOUNTFIELD CBU
14 HC VERVA Litvínov LIT 14 HC Kometa Brno BRN

OFS plus 12-13
Trenéři
# 1-52
Trenéři Die-Cut
(1 of 100)
# 1-52
1 Draisaitl Peter CBU
2 Bělohlav Radek CBU
3 Doležal Jiří CHOM
4 Antoník Mikuláš CHOM
5 Kopecký Jiří KLA
6 Tatíček Petr KLA
7 Vojta Zdeněk KLA
8 Oslizlo Lubomír BRN
9 Venera Zdeněk BRN
10 Pešout Martin KVA
11 Kýhos Vladimír KVA
12 Pešán Filip LIB
13 Jelínek Marian LIB
14 Kapoun Miroslav LIB
15 Lubina Ladislav PAR
16 Hynek Pavel PAR
17 Straka Michal PLZ
18 Razým Milan PLZ
19 Weissmann Ondřej SLA
20 Růžička Vladimír SLA
21 Votruba Jan SPA
22 Sýkora Václav SPA
23 Turek Josef TRI
24 Janků Pavel TRI
25 Trličík Mojmír VIT
26 Moták Zdeněk VIT
27 Jurík Juraj ZLI
28 Vlach Rostislav ZLI
29 Kněžický Pavel KVA
30 Hrazdira Richard ZLI
31 Prusek Martin VIT
32 Pejchar Rudolf PLZ
33 Landsman Jaroslav PAR
34 Hronek Josef SLA
35 Kameš Jaroslav TRI
36 Jeřábek Vladimír LIT
37 Rosol Petr LIT
38 Hrabák Jan LIT
39 Jandač Josef SPA
40 Žemlička Richard KVA
41 Kverka Jaromír KVA
42 Svozil Ladislav VIT
43 Oremus Peter VIT
44 Liška Jaroslav CHOM
45 Mikšovic Stanislav CHOM
46 Pospíšil David PAR
47 Říha Miloš PAR
48 Hynek Pavel LIB
49 Černý Milan LIB
50 Beck Jaroslav CHOM
51 Skořepa Zdeněk CHOM
52 Čelanský Jiří CHOM

OFS plus 12-13
OFS plus 12-13
Family
# F01-F07
Jmenovci
# J01
Family Die-Cut
(1 of 100)
# F01-F07
Jmenovci Die-Cut
(1 of 100)
# J01
1 Zohorna Hynek a Tomáš BRN/PAR 1 Svoboda Tomáš a Jakub BRN
2 Rachůnek Ivan a Tomáš SPA
3 Rohan Tomáš a Martin KVA
4 Rachůnek Ivan, Karel a Tomáš ZLI
5 Kovář Jakub (G) a Jan CBU/PLZ
6 Treille Sacha a Yorick SPA/CHOM
7 Hořava Petr a Miloslav KLA/BRN

OFS plus 12-13
OFS plus 12-13
Kanadské bodování - Obránci
# 1-10
Sniper
# 1-10
Kanadské bodování - Obránci Die-Cut
(1 of 100)
# 1-10
Sniper Die-Cut
(1 of 100)
# 1-10
1 Trončinský Marek LIB 1 Kumstát Petr KVA
2 Kadlec Petr SLA 2 Kolář Jan PAR
3 Zíb Lukáš TRI 3 Ton Petr SPA
4 Sersen Michal SPA 4 Nedvěd Petr LIB
5 Píša Aleš PAR 5 Duda Radek CHOM
6 Hrabal Josef TRI 6 Burger Jiří VIT
7 Milam Troy SPA 7 Tenkrát Petr SPA
8 Gřegořek Petr KVA 8 Hübl Viktor LIT
9 Hamrlík Martin ZLI 9 Tomas Roman MLB
10 Žižka Tomáš BRN 10 Klimenta Tomáš TRI

OFS plus 12-13
OFS plus 12-13
Points
# 1-10
Saves
# 1-10
Points Die-Cut
(1 of 100)
# 1-10
Saves Die-Cut
(1 of 100)
# 1-10
1 Nedvěd Petr LIB 1 Pöpperle Tomáš (G) SPA
2 Duda Radek CHOM 2 Pinc Marek (G) LIB
3 Ton Petr SPA 3 Horčička Luboš (G) ZLI
4 Burger Jiří VIT 4 Trvaj Jiří (G) BRN
5 Kolář Jan PAR 5 Hamerlík Peter (G) TRI
6 Koukal Petr PAR 6 Chábera Jan (G) KLA
7 Kovář Jan PLZ 7 Kovář Jakub (G) CBU
8 Tenkrát Petr SPA 8 Růžička Martin (G) PAR
9 Hübl Viktor LIT 9 Sedláček Jakub (G) ZLI
10 Straka Martin PLZ 10 Málek Roman (G) VIT

OFS plus 12-13
OFS plus 12-13
Masks Die-Cut
# 1-15
Ironmen
(1 of 300)
# 1-10

Ironmen Die-Cut
(1 of 50)
# 1-10
1 Pöpperle Tomáš (G) SPA 1 Ptáček František SPA
2 Chábera Jan (G) KLA 2 Peterek Jan TRI
3 Horčička Luboš (G) ZLI 3 Leška Petr ZLI
4 Pinc Marek (G) LIB 4 Kadlec Petr SLA
5 Hamerlík Peter (G) TRI 5 Hanzlík Jiří PLZ
6 Kovář Jakub (G) CBU 6 Melenovský Marek KVA
7 Trvaj Jiří (G) BRN 7 Ujčík Viktor VIT
8 Růžička Martin (G) PAR 8 Burger Jiří VSE
9 Sedláček Jakub (G) ZLI 9 Hamrlík Martin ZLI
10 Salfický Dušan (G) PAR 10 Tesařík Radim ZLI
11 Málek Roman (G) VIT
12 Svoboda Adam (G) PLZ
13 Hübl Jaroslav (G) MLB
14 Mensator Lukáš (G) KVA
15 Hovi Sasu (G) BRN

OFS plus 12-13
OFS plus 12-13
Oldies
(1 of 300)
# 1-10
TopBody
(1 of 300)
# 1-10
Oldies Die-Cut
(1 of 50)
# 1-10
TopBody Die-Cut
(1 of 50)
# 1-10
1 Ručinský Martin LIT 1 Ujčík Viktor VIT
2 Patera Pavel KLA 2 Leška Petr ZLI
3 Peterek Jan TRI 3 Patera Pavel KLA
4 Nedvěd Petr LIB 4 Peterek Jan TRI
5 Jágr Jaromír KLA 5 Burger Jiří VIT
6 Salfický Dušan (G) PAR 6 Vlasák Tomáš PLZ
7 Ujčík Viktor VIT 7 Ton Petr SPA
8 Alinč Jan SLA 8 Kratěna Ondřej PLZ
9 Straka Martin PLZ 9 Hübl Viktor LIT
10 Kolařík Pavel SLA 10 Broš Michal SPA

OFS plus 12-13
OFS plus 12-13
Junior/Přípravka
# J001-J002
Chomutov
# CH1-CH2
Junior/Přípravka Die-Cut
(1 of 100)
# J001-J002
Chomutov Die-Cut
(1 of 100)
# CH1-CH2
J001 Havlíček Karel Rc LIB 1 Dinda David (marketing) CHOM
J002 Kolátor Jiří Rc LIB 2 Picaroon (maskot) CHOM
Rozhodčí
# R01
Rozhodčí Die-Cut
(1 of 100)
# R01
R01 Přikryl Petr

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer