Jste zde

Nákupem Collector's boxu soutěžte o dresy NHL s podpisem hvězd!

Firma OFS pro vás uspořádala soutěž, která je spojena s vydáním nové I.série OFS Classic 2017-18. Soutěžit můžete o dva dresy s podpisem hvězd NHL, detaily soutěže naleznete v tomto článku.

Každý kdo si zakoupí Collector's box OFS Classic 2017-18 na eshopu www.ofscards.com do data vydání (sobota 4.listopadu 2017) bude zařazen do slosování o podepsaný dres týmu NHL. Ze všech kupujících bude vybrán jeden, komu bude zaslán originálně zabalený dres s podpisem hvězdy či legendy NHL.

Slosování o druhý dres bude probíhat přímo na burze hokejových karet v Praze (sobota 4.11.2017 od 8:00, konferenční sál Hotelu Čechie, Praha-Karlín), kde budou poprvé karty a boxy představeny. Ze všech účtenek z prodaných Collector's boxů bude vylosován jeden výherce, který dres obdrží přímo na burze. Losování bude probíhat v 11 hodin ve vstupní hale, kde bude mít svůj stánek zástupce firmy OFS.

O jaký dres se vlastně jedná? V zámoří vycházejí edice s game-warm dresy (tedy dresy ve stejné kvalitě jako hrané dresy) originálně podepsány těmi nejlepšími hokejisty NHL včetně legend. Vždy se jedná o emisi 100 dresů, které jsem podepsány a zabaleny do originálních krabic s číslováním (limitací). Ten kdo si zakoupí jednu ze 100 krabic tak neví, kterého hráče bude na dresu mít. Dresy, o které se soutěží, jsou ze sezony 2016-17 a jedná se o čtvrtou emisi. Podle výrobce se v boxech nacházejí jména jako - Carey Price, Taylor Hall, Jonathan Quick, Chris Pronger, Daniel Sedin, Mike Richter, Kyle Okposo, Corey Perry, Jaromir Jagr, Jake Allen, Alexander Ovechkin, Gordie Howe, PK Subban, Shea Weber, Brian Leetch, Evgeni Malkin a další.

Vyhrát tedy můžete buď prostředníctvím eshopu na webu OFS nebo přímo na burze u stánku OFS.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer